Програми для обрізання музики

У багатьох користувачів може виникнути потреба для обрізки сподобалася музики. Це може бути окрема композиція з діджейського сету, рингтон для смартфона, частина треку для наступного монтажу відео та багато іншого, що вимагає нарізки аудіофайлу на потрібні користувачу шматки. Для реалізації зазначеної задумки існує ряд програм, що дозволяють легко і швидко вирізати потрібний вам музичний відрізок. В даному матеріалі я розповім, які програми для обрізання музики нам в цьому допоможуть, де їх можна скачати, а також розповім, як користуватися такими програмами для нарізки музики на вашому ПК.

Програми для обрізання музикиВивчаємо програми для нарізки музики

Зміст статті

 • 1 Як відбувається обрізка пісень з допомогою програм
 • 2 Додатка для обрізання музики
  • 2.1 «Mp3 Cutter» — вирізаємо потрібний шматок пісні
  • 2.2 «Mp3DirectCut» — обріже ваш улюблений трек
  • 2.3 «Free Audio Editor» — вилучіть зайве з аудіо-файлу mp3
  • 2.4 Програма «MusicCut»
  • 2.5 Програма Audacity
 • 3 Завантажити програму для обрізання музики
 • 4 Висновок

Як відбувається обрізка пісень з допомогою програм

Для здійснення обрізки пісні ми можемо скористатися як спеціалізованими спрощеними засобами для нарізки музики, так і полуфункциональными музичними редакторами, що володіють масою можливостей для аудіомонтажу (безліч підтримуваних аудіоформатів, можливість видалення шумів, робота з декількома файлами одночасно, відсутність декодування тощо).

В даному матеріалі мною будуть розглянуто переважно спеціалізований безкоштовний софт для вирізання музики з треку, зазвичай не вимагає від користувача додаткових знань для роботи з такою програмою.

При цьому нарізка пісні з допомогою такого софту проходить досить шаблонно: ви завантажуєте і встановлюєте на свій комп’ютер одну з таких програм, завантажуєте в неї потрібний вам аудіотрек, повзунками вказуєте початок і кінець потрібного відрізка, і тиснете на відповідну кнопку («Cut», «Split», «Save», «Вирізати» і ін). Після цього програма робить обрізку треку, а потім пропонує завантажити вирізаний відрізок на жорсткий диск (при цьому зазвичай ви можете вибрати ім’я, розширення, а часто і формат цього файлу).

Програми для обрізання музикиРозбираємося як швидко обрізати пісню з допомогою спеціальних програм

Читайте також: 10 кращих програвачів музики для Windows.

Програми для обрізання музики

Перейдемо до перерахування та опису додатків для обрізки пісні з описом їх функціоналу.

«Mp3 Cutter» — вирізаємо потрібний шматок пісні

 «Mp3 Cutter» — проста, зручна, і головне — безкоштовна утиліта для нарізки аудіофайлів. Її можливості дозволяють легко обрізати потрібний вам трек, при цьому інтерфейс програми простий, інтуїтивно зрозумілий, і не викличе у вас ніяких проблем. До недоліків програми відносять відсутність у нього хвильового редактора, що, втім, компенсується відсутністю набридливої реклами під час роботи програми.

 • Завантажте програму з ресурсу mp3cutter.org, а потім встановіть її на свій ПК.
 • Після запуску натисніть на кнопку «Open» (Відкрити) для завантаження аудіофайлу (підтримуються формати mp3, wma, wav, flac і ін).
 • Використовуйте кнопки «Start position» (початкова позиція»), і «End Position» (кінцева позиція) для оцінки необхідного вам відрізка в пісні.
 • Потім натисніть на кнопку «Save», і зазначений відрізок буде збережений в потрібному аудіоформаті на ваш жорсткий диск.
 • Програми для обрізання музикиРобота з «Mp3 Cutter» проста, і не викличе у вас ніяких проблем

  Важливо: Папка Firefox завантажень: де знаходиться і як змінити?

  «Mp3DirectCut» — обріже ваш улюблений трек

  Програма редактор для вирізки треку «Mp3DirectCut» поставляється абсолютно безкоштовно, володіє невеликими розмірами, простим і зручним інтерфейсом. Її можливості дозволяють працювати з різними фрагментами треку без необхідності зайвого декодування аудіо, що виключає втрати якості звуку. Також у функціоналі програми є інструменти для нормалізації звуку, ефективного виявлення паузи (тиші), для плавного збільшеннязагасання звуку і так далі.

 • Для роботи з цією програмою достатньо завантажити її з сайту mp3directcut.ru, а потім і встановити на свій комп’ютер.
 • При запуску програми виберіть російську мову, після чого відкриється головний екран програми.
 • У нижній частині якого розміщені інструменти для редагування музики.
 • Завантажити програму потрібний трек з допомогою меню «Файл», виберіть в ньому з допомогою клавіш потрібний вам елемент, потім натисніть «Файл» — «Зберегти виділене».
 • Програми для обрізання музикиРобоче вікно програми «Mp3DirectCut»

  «Free Audio Editor» — вилучіть зайве з аудіо-файлу mp3

  «Free Audio Editor» — ще одна проста і безкоштовна програма для відрізки частини з потрібної вам пісні. Її функціонал в розрізі обрізки аудіо схожий на попередні програми:

 • Клікаєте на «Add file» для завантаження потрібної композиції, позначаєте повзунками початку і кінець потрібного відрізка, а потім натискаєте на кнопку «Save Audio» (зберегти аудіо).
 • При необхідності програма також дозволяє конвертувати ваш аудіофайл в інший формат за допомогою розташованої внизу екрану опції «Convert to» (формат файлу).
 • Програми для обрізання музикиРобоче вікно програми «Free Audio Editor»

  Програма «MusicCut»

  Програма «MusicCut» — зручна утиліта для розбивки музики на потрібні відрізки. Її інтерфейс простий і зручний, механізм роботи також ідентичний, дозволяючи легко обрізати трек на частини.

 • Скачайте і встановіть цю програму з наведеної вище посиланням, натисніть на меню «Файл».
 • Кнопки із зображенням скобочек позначте початок і кінець потрібного відрізка.
 • А потім натисніть на кнопку «Зберегти» для збереження потрібного відрізка на жорсткий диск вашого ПК.
 • Програма Audacity

  Програма «Audacity» володіє досить широкими можливостями для роботи з аудіофайлами. Зокрема, вона вміє працювати відразу з декількома доріжками, підтримує різні формати аудіо (mp3, wav, flac, ogg і ін), володіє можливістю запису звуку з мікрофону або лінійного входу, вміє видаляти шум за зразком і багато іншого.

 • Щоб обрізати аудіо з допомогою програми «Audacity» скачайте цю програму, встановіть її на комп’ютер, запустіть.
 • Натисніть на «Файл» — «Відкрити», і вкажіть програмі шлях до потрібного аудиофайлу.
 • Після відкриття пісні позначаємо початок і кінець необхідного нам відрізка (зокрема, вказавши внизу час початку і кінця уривка).
 • Програми для обрізання музикиВкажіть внизу початок і кінець потрібного відрізка

  Потрібна ділянка буде виділена відповідним кольором. Тиснемо вгорі на «Правка» — «Копіювати».

  Потім нам необхідно створити новий проект. Клікаємо на «Файл» — «Створити проект», відкриється нове вікно. Тиснемо на «Правка» — «Вставити».

  Програми для обрізання музикиНатисніть на «Правка» — «вставити», щоб Вставити скопійований раніше відрізка

  Тепер нам необхідно зберегти отриманий результат. Тиснемо на «Файл» — «Експортувати», визначаємося з форматом аудіофайлу, ім’ям, при необхідності параметрами, а потім тиснемо на «Зберегти» — «Ок».

  Завантажити програму для обрізання музики

  Також ви можете завантажити програму для обрізання музики «Wave Editor», «Wavosaur», «Swifturn Free Audio Editor», «EArt Audio Cutter» та інші аналоги, функціонал яких у видаленні зайвого шматка музики не суттєво відрізняється від описаних мною вище програм. Хоча, на мою думку, описаних мною вище інструментів буде цілком достатньо для комфортної обрізки потрібного вам треку.

  Висновок

  В даному матеріалі мною були описані різні програми для обрізання музики, а також наведено ряд особливостей їх функціоналу. Для простої нарізки вашого музичного файлу буде достатньо однієї з перерахованих програм (наприклад, «Mp3 Cutter»), яка дозволить буквально за пару кліків вирізати потрібний вам відрізок. Простота і доступність даних інструментів роблять їх популярним і зручним рішенням в області редагування музики, дозволяючи легко отримати потрібний користувачеві аудіофайл.