Проксі-сервери давно перетворилися в ходовій інструмент активних користувачів Інтернету. Кожен використовує їх зі своїх причин, так як крім надання анонімного серфінгу по глобальній мережі проксі має ряд інших функціональних переваг.

Зміст

  • 1 Доступ до сайтів, відфільтрованим провайдером або установою
  • 2 Продуктивність
  • 3 Фільтрація

Доступ до сайтів, відфільтрованим провайдером або установою

Іноді, школи та установи воліють дозволити доступ зі своїх персональних комп’ютерів тільки до певних веб-сайтів. Коли популярні інтернет-ресурси та їх зміст фільтруються провайдером, ви можете обійти його обмеження за допомогою проксі-сервера, налаштувавши свій браузер на використання іншого proxy.

Продуктивність

Проксі здатні кешувати інтернет-ресурси, значно прискорюючи процес отримання веб-контенту. Це може прискорити доступ до документів і вмісту сайтів, які були раніше завантажені за результатами всіх запитів у локальний кеш, включаючи фотографії і інший статичний графічний контент.

Якщо хтось вже відправляв запит через проксі-сервер на отримання певних ресурсів, інший користувач при зверненні до того ж proxy з цим запитом отримає дані значно швидше. Це забезпечує більш ефективну роботу користувачів, особливо якщо до одного сервера підключені сотні або тисячі пристроїв. Таким чином, смуга пропускання будь перевантаженою мережі буде оптимізовано. Детальніше про поліпшення трафіку за допомогою проксі можна дізнатися на сайті https://buy.fineproxy.org/individualДатаnyeproxy.html.

Фільтрація

Проксі-сервери можуть бути використані для фільтрування інформації, що надходить із зовнішніх інтернет-ресурсів. Приміром, ця можливість широко використовується в організаціях чи установах, щоб забезпечити використання інтернет-даних у відповідності з обмеженнями фірми. В цьому випадку може бути включена аутентифікація для надання допомоги адміністратору продуктивно контролювати утримання, яке доставляється на пристрої фірми при розподілі доступу в Інтернет.

Слід зазначити, що тільки певні хости проксі-сервера призначені для того, щоб запобігати зловживання Інтернетом установи і блокувати веб-сайти, які відображають заборонений матеріал. Крім того, проксі може запобігти відвідування співробітниками небажаних веб-сайтів тільки під час їх робочих годин.