Значок підключення по локальній мережі служить свого роду індикатором, що відображає якраз присутність або відсутність підключення. Ви, напевно, помічали, що коли у вас немає інтернету, то цей значок підкреслений червоним хрестиком.

Зазвичай значок підключення по локальній мережі розташовується на панелі завдань, або ж знаходиться в треї. При наведенні на нього стан підключення відображається, а при натисканні правою або лівою кнопкою миші – провести налаштування підключення мережі (такі ж налаштування доступні і в панелі управління).

Тепер давайте безпосередньо перейдемо до вирішення проблеми з пропажею значок підключення по локальній мережі. Раніше на сайті у нас ви могли вже знайти статтю про те, як повернути значок гучності на панелі завдань. Так от, методики рішення і тієї, і іншої задачі абсолютно ідентичні. Але як кажуть: повторення мати навчання.

І так, щоб значок підключення по локальній мережі на панель завдань необхідно:

1. Відкриваємо трею і натискаємо «Налаштувати».


2. Відкриється вікно редагування значків області попередження. Натискаємо на «Увімкнути або вимкнути системні значки».


3. Це потягне за собою запуск ще одного вікна “Системні піктограми“, у якому ви побачите список доступних системних значків для Windows 7, а також їх поведінку. Вони можуть бути виключеними, або включеними.
Навпаки значка «Мережа» встановіть положення «Вкл».

Потім просто натисніть кнопку “ОК” і можете виходити зі всіх відкритих вікон. Значок підключення підключення по локальній мережі знову з’явиться на панелі завдань.