Простий спосіб почистити комп’ютер

Простий спосіб почистити компютер
Всі активні користувачі комп’ютера або ноутбука зауважують, що чим більше часу проходить від дня його покупки, тим повільніше він починає працювати. І справа тут не тільки в тому, що з часом комплектуючі застарівають і характеристики ПК не відповідають сучасним вимогам. Захаращена операційна система — часта причина гальм в роботі комп’ютера. І позбутися від них допоможе програма Clean Master.

Clean Master — програма, призначена для очищення операційної системи. Величезну популярність вона отримала серед користувачів мобільних пристроїв на Android, і через якийсь час була випущена desktop-версія, яка справляється зі своїм завданням нітрохи не гірше.

Скачати Clean Master

Як правильно користуватися програмою?

На відміну від безлічі інших аналогів, Clean Master допомагає в один клік очистити свій комп’ютер, нічого не зіпсував. Така методика очищення розрахована не тільки на новачків, але й на тих користувачів, хто не бажає витрачати багато часу на подібні заняття.

1. Скачайте і встановіть Clean Master з офіційного сайту

Простий спосіб почистити компютер

Перша галочка обов’язкова — це Ліцензійна Угода, яку ви приймаєте.
Друга галочка створює ярлик на Робочому столі, встановлюється за бажанням.
Також ви можете змінити шлях установки програми.

Простий спосіб почистити компютер

Коли ви все зробили, натисніть Install. Програма встановиться і запуститься.

Простий спосіб почистити компютер

2. Зачекайте, поки програма просканує ваш комп’ютер

Після запуску програма сама просканує ваш комп’ютер, а потім видасть звіт.

Простий спосіб почистити компютер

На скріншоті видно, що знайдено 2.55 GB сміттєвих файлів, які можуть бути видалені без шкоди для комп’ютера. Нижче розписано, де і скільки сміття міститься.

3. Виберіть те, що хочете залишити

Приміром, вам не потрібно очищати браузер Yandex. Натисніть на нього, і в кнопках виберіть Ignore. Це означає, що при загальній очищення програма не торкнеться Yandex. За цією аналогією вчините з іншими важливими для вас програмами.

Простий спосіб почистити компютер

4. Очистіть ваш комп’ютер в один клік

Натисніть на кнопку Clean Now, щоб запустити очищення комп’ютера.

Простий спосіб почистити компютер

Простий спосіб почистити компютер

5. Ознайомтеся зі статистикою

Простий спосіб почистити компютер

Після завершення очищення ви побачите вікно з звітом. В моєму випадку Clean Master видалив менше сміттєвих файлів, оскільки деякі з них містяться в запущених зараз програмах.

Простий спосіб почистити компютер

Якщо ви побачили те ж саме, то натисніть Close & Clean для автоматичного закриття програм і повторного запуску очищення. Або запустіть Клин Майстер в будь який інший час, коли ці програми не будуть запущені.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що Clean Master — прекрасна програма для різних категорій користувачів. Нанести шкоду комп’ютера практично неможливо, навіть якщо її використовує новачок. У той же час, ця програма очищає ті місця, які найбільше схильні до захаращення і викликають гальма в роботі комп’ютера. Періодична очищення (хоча б 1 раз в 2 тижні) допоможе підтримувати операційну систему в чистоті і сприятливо впливає на швидкість її роботи.