Всі активні користувачі комп’ютера або ноутбука зауважують, що чим більше часу проходить від дня його покупки, тим повільніше він починає працювати. І справа тут не тільки в тому, що з часом комплектуючі застарівають і характеристики ПК не відповідають сучасним вимогам. Захаращена операційна система — часта причина гальм в роботі комп’ютера. І позбутися від них допоможе програма Clean Master.

Clean Master — програма, призначена для очищення операційної системи. Величезну популярність вона отримала серед користувачів мобільних пристроїв на Android, і через якийсь час була випущена desktop-версія, яка справляється зі своїм завданням нітрохи не гірше.

Скачати Clean Master

Як правильно користуватися програмою?

На відміну від безлічі інших аналогів, Clean Master допомагає в один клік очистити свій комп’ютер, нічого не зіпсував. Така методика очищення розрахована не тільки на новачків, але й на тих користувачів, хто не бажає витрачати багато часу на подібні заняття.

1. Скачайте і встановіть Clean Master з офіційного сайту

Перша галочка обов’язкова — це Ліцензійна Угода, яку ви приймаєте.
Друга галочка створює ярлик на Робочому столі, встановлюється за бажанням.
Також ви можете змінити шлях установки програми.

Коли ви все зробили, натисніть Install. Програма встановиться і запуститься.

2. Зачекайте, поки програма просканує ваш комп’ютер

Після запуску програма сама просканує ваш комп’ютер, а потім видасть звіт.

На скріншоті видно, що знайдено 2.55 GB сміттєвих файлів, які можуть бути видалені без шкоди для комп’ютера. Нижче розписано, де і скільки сміття міститься.

3. Виберіть те, що хочете залишити

Приміром, вам не потрібно очищати браузер Yandex. Натисніть на нього, і в кнопках виберіть Ignore. Це означає, що при загальній очищення програма не торкнеться Yandex. За цією аналогією вчините з іншими важливими для вас програмами.

4. Очистіть ваш комп’ютер в один клік

Натисніть на кнопку Clean Now, щоб запустити очищення комп’ютера.

5. Ознайомтеся зі статистикою

Після завершення очищення ви побачите вікно з звітом. В моєму випадку Clean Master видалив менше сміттєвих файлів, оскільки деякі з них містяться в запущених зараз програмах.

Якщо ви побачили те ж саме, то натисніть Close & Clean для автоматичного закриття програм і повторного запуску очищення. Або запустіть Клин Майстер в будь який інший час, коли ці програми не будуть запущені.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що Clean Master — прекрасна програма для різних категорій користувачів. Нанести шкоду комп’ютера практично неможливо, навіть якщо її використовує новачок. У той же час, ця програма очищає ті місця, які найбільше схильні до захаращення і викликають гальма в роботі комп’ютера. Періодична очищення (хоча б 1 раз в 2 тижні) допоможе підтримувати операційну систему в чистоті і сприятливо впливає на швидкість її роботи.