Незважаючи на популярність флешок, для багатьох працювати з дисками набагато зручніше. Коли немає потреби постійно записувати файли на зовнішні накопичувачі, необхідність купувати flash-пристрій теж відсутня. А диск завжди під рукою, і на нього можна записати різні файли, починаючи від простих документів і закінчуючи завантажувальними файлами для ОС.

Найзручніше працювати з дисками через спеціалізовані програми. Доброзичливою для новачків і незамінною для професіоналів є програма UltraISO. Всупереч своїй назві, вона вміє працювати не тільки з .iso образами, але і виконувати інші корисні функції.

Скачати UltraISO

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Установка UltraISO
  • 2 Запис файлу на диск через UltraISO

Установка UltraISO

1. Скачайте програму по посиланню, зазначеної вище. Зі списку версій виберіть Russian, якщо хочете користуватися програмою з русифікацією.

2. Запустіть інсталятор і слідуйте його інструкціям.

3. По завершенні установки запустіть програму. Її головне вікно виглядає так:

Запис файлу на диск через UltraISO

Припустимо, вам потрібно записати на диск, папку з піснями. Перетягніть її в праву верхню частину вікна програми, щоб вийшло ось так:

Після цього переконайтеся, що диск знаходиться в приводі, і натисніть на кнопку запису:

У вас з’явиться ще одне вікно з назвою «Запис образу»:

На скріншоті вибір привід, швидкість запису, метод запису неактивні, так як в запису немає необхідності. Але у вашому випадку ви зможете вибрати привід (якщо їх декілька), швидкість запису і його метод. Всі ці параметри рекомендується залишити за замовчуванням і не міняти, якщо вам потрібна звичайна запис файлів на диск.

Після цього натисніть на кнопку «Записати» і слідкуйте за процесом запису в прогрес-барі цього ж вікна. На цьому запис файлу закінчена, успіхів!