Проходження Bio Inc ігри

Мріяли стати лікарем, але в медінститут не прийняли? Хочете помститися за нереалізовану можливість побути в ролі злого генія? Тоді проходження Bio Inc — точно для вас!

Проходження Bio Inc ігри

Опис гри

Bio Inc Biomedical Plague — біомедичний симулятор, який вимагає від гравця не тільки дотримуватися всіх правил, але і використовувати кмітливість. Має аналог стратегію — Plague INC, який схожий на етапах проходження.

Проходження Bio Inc ігри

В Bio Inc геймер сам повинен створити вірус, придумати різновид бактерії і грибка, встигнути її модифікувати до тих пір, поки її не вилікувала команда досвідчених медиків. Вивчаючи людське тіло, вибираючи вогнище спалаху інфекції, гравець не тільки проходить заново анатомію, він знайомиться з безліччю біохімічних процесів, поринає у світ медицини та спостерігає за деградацією людського тіла в реальності. У стратегії понад 100 хворобливих станів пацієнта, три рівня складності, 12 етапів різних варіантів гри і шикарна графіка — все це доступно вам у Bio Inc.

Насолодитися грою можна, пройшовши всі 12 рівнів. Однак проходження Bio Inc не такий вже й просто. Тому, щоб не зробити помилку, варто дізнатися всі секрети проходження Bio Inc. Зробимо це на прикладі кількох складних рівнів.

1 рівень Bio Inc

Проходження першого етапу Bio Inc добре розкрито на відео:

Спочатку ми вивчаємо слабкі місця пацієнта — зловживання алкоголем, нікотином, не ведемо здоровий спосіб життя в цілому. Для отримання очок збираємо всі бактерії і віруси. Дивимося, скільки шкоди може завдати той чи інший агент-вірус і підбираємо коректно його кількість.

Можна слідувати порадам з відео або ж поекспериментувати самостійно з урахуванням даних рад.

3 рівень Bio Inc

Для проходження другого рівня гри Bio Inc корисним буде перегляд наступного відео:

Вбити на цьому рівні пацієнта можна методом самогубства. Знаючи особливості іпохондрика, особливих труднощів у цьому не повинно виникнути. Застуда, головний біль — необхідність йти до лікаря. І чим більше симптомів ви додаєте, тим більше шкоди нанести хворому.

Досить цікавий етап проходження Bio Inc. Складності можуть виникнути, так як створити модифікований вірус досить важко. Лікарі працюють швидко, а вам необхідно ще швидше створити загрозу.

Автор відео «коректно» викладає процес створення вірусу і зараження їм людини. Однак власні експерименти і отриманий досвід початкових етапів проходження повинні допомогти і створити непереможну загрозу людському життю.