Проходження гри Crystalux

Crystalux — нова чудова гра від російських розробників! Її автори пропонують кожному бажаючому відразу, і поворушити мізками, і розважитися, збираючи з кристаликів кольорові візерунки при проходженні Crystalux.

Проходження гри Crystalux

Гра доступна для скачування абсолютно безкоштовно. Єдине, у безкоштовної версії є реклама, але це вже легко можна пережити.

Проходження Crystalux — як його здійснити?

У грі потрібно вирішувати головоломки, збираючи з кольорових кристалів різні візерунки. Суть в тому, що ці кристали, закріплені на шестикутних фішках, і саме пересуванням цих фішок і гравцеві належить зайнятися. Про те, наскільки правильними будуть ваші дії при проходженні, ви дізнаєтеся з подсвечиванию стягуються ліній.

При проходженні Crystalux складність паззлов і рівнів буде зростати — на полі буде більше компонентів, кристалів з’явиться більше різних кольорів, їх стане складніше розставляти.

Може бути, для успішного вирішення тих чи інших рівнів потрібно буде чимало попотіти, але це буде коштувати того — адже зібраний візерунок приємно засвітиться, закликаючи із задоволенням милуватися ним довше.

Намилувалися?) Відмінно, пора переходити до наступного рівня!

Рівні гри

На момент написання статті рівнів в грі трохи більше 90, проте, в подальшому ймовірно додавання нових етапів (найскладніші рівні: 32, 49, 61, 65, 94, 100, 115). Повірте, 90 рівнів для такої цікавою і красивою головоломки — це зовсім не надто багато, хочеться більше! І саме тому проходження Crystalux буде максимально цікавим, якщо ви зберете всі візерунки самостійно, не вдаючись до підказок або повноцінним «солюшенам». Тоді ви отримаєте максимальне задоволення і привід пишатися собою!

Якщо ж ви все-таки хочете пройти Crystalux легше (частково або навіть повністю отримати рішення) — тоді читайте далі.

Підказки

По-перше, в програмі передбачені авторські підказки. Трохи переміщення пальцем — і, як зачарована, фішка полетить на потрібне місце і більше вже нікуди не зрушить. Справа в капелюсі — подальший візерунок потрібно будувати саме від неї! Якщо раптом підказки закінчаться, гра рада надати способи як платного, так і безкоштовного їх отримання.

Якщо ж вам раптом захотілося пройти Crystalux гру ще простіше, то ті, хто подужав гру цілком, з радістю готові поділитися рішеннями. Досить використовувати Інтернет-пошуковик, щоб отримати у своєму браузері картинки, що зображують переможні візерунки для кожного рівня. Вже з такими підказками кожна дитина легко зможе осилити гру!

Ну а вже якщо потрібно просто «прогулятися» по грі, щоб вас провели з нею за руку — то можна і так! Умілі гравці давно викладають на Youtube проходження всіх рівнів, і їх дуже легко знайти. Ось наскільки іграшка популярна, що не дивно, враховуючи старання, вкладені в неї вітчизняними інді-розробники!

Приємної вам гри в Crystalux та приємного її проходження, який би спосіб подолати гру для себе ви не вибрали!