П’ять способів швидко потрапити на “Робочий стіл”

Пять способів швидко потрапити на Робочий стіл
Більшість ярликів програм, якими я найчастіше користуюся, знаходяться на Робочому столі мого комп’ютера. Тому мені дуже важливо мати швидкий доступ до робочого столу. Існує кілька способів як це зробити максимально швидко. Використовуючи нижче викладені способи, вам не потрібно буде по черзі закривати або згортати відкриті вікна програм чи папок.

Перший спосіб

Використовуючи кнопку «Згорнути всі вікна». Хоча вона мало схожа на кнопку, адже на неї не потрібно навіть натискати, щоб швидко потрапити на робочий стіл – достатньо просто навести курсор миші. Знаходиться ця кнопка на панелі завдань у правому боці і являє собою невеликий прямокутник. На рисунку нижче показано її зовнішній вигляд та місце розташування.

Пять способів швидко потрапити на Робочий стіл

Другий спосіб

Швидко потрапити на Робочий стіл можна з абсолютно будь-якої відкритої вами папки. У лівій частині вікна є невелика колонка, подібна меню. У ній ви можете відшукати ярлик «Робочий стіл», при натисканні на який ви відповідно переміститеся на нього, а точніше відкриються всі ярлики та папки, які розташовані на ньому.

Пять способів швидко потрапити на Робочий стіл

Третій спосіб

Використовуючи комбінацію клавіш «Alt+Tab». За допомогою цих клавіш ви можете швидко переміщатися між папками та програмами, які у вас відкриті. Але при цьому ви також можете швидко потрапити на Робочий стіл вашого комп’ютера.

Четвертий спосіб

Також використовуючи комбінацію клавіш, тільки тепер це «Win+D». – Яка програма або папка у вас не була відкрита, при натисканні цієї комбінації всі вони згорнуться, а ви моментально переміститеся на Робочий стіл. Щоб повернутися назад повторіть натискання раніше згадані в цьому способі гарячі клавіші.

П’ятий спосіб

Створіть ярлик, вказавши в розділі «Розташування об’єкта – Робочий стіл.

Пять способів швидко потрапити на Робочий стіл
Потім цей перемістіть ярлик на панель завдань. Таким чином, він закріпиться на ній при натисканні правою кнопкою миші на «Провідник» відкриється маленьке діалогове вікно, в якому «Робочий стіл» буде першим.

Пять способів швидко потрапити на Робочий стіл