Компанії Plextor оголосила, що її новий портативний жорсткий SSD диск ЕХ1 буде підкріплений 5-річною гарантією замість 3-річної, як було оголошено раніше. ЕХ1 — це новітній жорсткий диск, оснащений сучасним роз’єм USB-C і підтримкою USB 3.1 2-го покоління для забезпечення неперевершеної швидкості передачі даних. Ця зміна застосовується до всіх ЕХ1 вінчестерам, проданим споживачам, а також залежавшимся в роздрібних магазинах.

Хоча більшість USB флеш-накопичувачів 3.0 дозволяють досягти максимальної швидкості читання до 300 Мб/с, ЕХ1 забезпечує максимальну швидкість послідовного читання до 550 Мб/с. Аналогічним чином, у той час як флеш-накопичувачі USB 3.0 можуть створити максимальну швидкість запису 200 Мб/з, модель EX1 дозволяє домагатися максимальної швидкістю запису до 500 Мб/с.

Також, даний жорсткий диск, є самим легким мобільним рішенням, адже важить всього 30 грамів. ЕХ1 — це ударостійкий, а також не страждає від будь-яких проблем, таких як вібрації або нагрівання, жорсткий диск. Підтримка USB OTG кабель забезпечує користувачам синхронізацію з настільними ПК, ноутбуками, і смартфонами або планшетами з операційною системою Android.

Жорсткий диск EX-1 доступний 128 Гб, 256 Гб і 512 Гб ємкості. Він поставляється в двох колірних рішеннях – золото і срібло.