Quicktime що це за програма

QuickTime — це програма для програвання мультимедійних файлів, яку розробила компанія Apple. Завдяки програмі QuickTime користувач може дивитися онлайн-відео, ролики різних форматів в чудовій якості, а також відтворювати кліпи з цифрової камери або мобільного телефону.

Quicktime що це за програма

Можливості технології QuickTime

Спочатку, ця програма QuickTime була розроблена для читання цифрового відео та звуку, однак вже через кілька модифікацій розробники зрозуміли, що ця програма здатна зчитувати інші формати і вона перетворилася в хороший багатофункціональний плеєр.

Можливості QuickTime — це:

 • Технологія Н.264, яка дозволяє стискати відео. Картина залишається якісної, а навантаження на канал — мінімальна.
 • Відтворення більшості існуючих форматів. Простий і зручний інтерфейс мультиплеєра QuickTime дає можливість налаштувати трансляцію під уподобання користувача.
 • Запис і монтування власного кліпу. Переформатування одного формату в іншій.
 • Трансляція зображення через інтернет. Софт має функцію ” Instant-On, яка забезпечує плавне продовження онлайн-трансляції навіть при прокрутці фрагмента.
 • Враховуючи всі вищеперелічені можливості, QuickTime стає незамінною програмою на будь-якому ПК.

  Установка QuickTime на ОС Windows

  Quicktime що це за програма

  Плеєр QuickTime можна встановити як на планшет, iPad, так і на ПК. Для того, щоб зробити успішну установку софта на ОС Windows необхідно виконати ряд нескладних дій:

 • Завантажити файл установки з офіційного сайту розробника http://www.apple.com/quicktime/download/;
 • Закрити браузер і запустити установку;
 • По завершенні установки плагін QuickTime буде автоматично доданий в браузер.
 • У разі, коли вбудований плеєр не буде працювати, натискаємо в браузері (на прикладі Firefox) кнопку «Меню», «Додатки», «Управління додатками». У відкритому вікні вибираємо «QuickTime Plug-in» і тиснемо «Завжди включати».

  Для запуску фільму або ролика натискаємо правою кнопкою миші по файлу і вибираємо «Відкрити за допомогою… QuickTime». Відео відкриється в протягом декількох секунд.

  Встановлюємо QuickTime Player для Mac

  Плеєр QuickTime призначений також для Mac OS X. Для цього заходимо на сайт Apple і натискаємо «Завантажити». Після запускаємо установку софту. По її завершенні плеєр буде готовий до використання.

  Quicktime що це за програма

  Щоб запустити відео в плеєрі QuickTime, необхідно клацнути по файлу або перетягнути значок програми у вікні Finder. Також фільм можна відкрити стандартним методом: «Файл», «Відкрити файл» і вибираємо підходящий варіант.

  Кілька цікавих фактів про роботу QuickTime Player

  Іноді відео відтворюється дуже швидко і користувачеві необхідно уповільнити. Для того щоб це зробити, потрібно натиснути на кнопку «Play» і утримувати її секунди 3-4. Це дозволить як зменшити швидкість відтворення ролика, так і прискорити.

  У програмі QuickTime передбачена функція редагування кліпу. Для цього тиснемо «Вид» і вибираємо «Показати кліпи». Перед нами з’явиться шкала з окремими фрагментами відео та інструментами. Вибираємо потрібний кадр і змінюємо його на власний розсуд.

  Цікавою функцією QuickTime є відтворення відео задом наперед. Щоб запустити таку трансляцію, натискаємо на стрілку, яка вказує тому, і утримуємо її 2-3 секунди.

  Прекрасна можливість QuickTime відтворення кліпів під час роботи з іншим додатком. Натискаємо «Вид» і вибираємо «Показувати поверх вікон». Така дія дозволяє працювати з графічними редакторами, набирати текст, серфити в інтернеті і в той же час дивитися фільм.