Грудень — час, коли традиційно підводяться підсумки року. І RealtimeBoard теж підводить підсумки плідної праці-2012. За цей рік ми встигли не тільки відкрити сервіс для користувачів, доопрацювати нові інструменти і навіть зробити можливість публікувати ваші дошки на сторонніх сайтах, але й отримати кілька важливих для нас нагород.

Нагадаємо, що RealtimeBoard (realtimeboard.com) — це нескінченна дошка для спільної роботи, на яку можна прикріплювати зображення і PDF-файли, клеїти стікери, малювати маркерами, залишати текстові замітки і коментарі до будь-яких елементів, завантажувати і редагувати документи з GoogleDrive. Результатами вашої роботи ви можете поділитися з друзями або колегами, відправивши їм інвайт, зробити презентацію або вставити на сайт або блог за допомогою embed-код.

Крім того, що в RealtimeBoard можна за допомогою простих і зрозумілих інструментів наочно представити інформацію, онлайн дошці можна працювати над ідеями і проектами разом з командою, в тому числі і в реальному часі.

Про перемоги

  • RealtimeBoard став призером найбільшого в Росії конкурсу Internet і Mobile проектів — WebReady, посівши почесне третє місце у номінації «Інтернет» (http://web-ready.ru/pobediteli2/)
  • Проект став «Стартапом року» 2012 року в номінації «Команда року» (http://award.inc.hse.ru/);
  • RealtimeBoard увійшов в шістку кращих стартапів конференції TechCrunchMoscow 2012 (http://techcrunch.com/2012/12/09/live-from-techcrunch-moscow-day-2-digitaloctober-tcmoscow/);
  • Проект увійшов до Топ-50 кращих російських стартапів з рейтингом AA (http://rbth.ru/startup_rate).

За кілька місяців аудиторія сервісу значно зросла — тепер вже кілька десятків тисяч користувачів відкрили для себе зручний спосіб роботи і взаємодії — RealtimeBoard, сервісом активно користуються підприємці, команди розробників, стартапи, веб-дизайнери, фрілансери, викладачі (аудиторія не з Росії становить близько 70%)

Зауважимо, що RealtimeBoard став ще зручніше і ближче до своїх користувачам — тепер можна ділитися свої творчістю на сайтах і блогах (завдяки можливості вставки embed-код).

Щоб краще познайомитися з функціоналом RealtimeBoard, можна подивитися відео або пройти швидке навчання.