Regtrans ms можна видалити

Багатьох користувачів ПК цікавить питання: «Що це за файли мають розширення regtrans-ms і для чого вони потрібні?». Файли з таким розширенням міститься системна інформація про зміни в реєстрі. Інформація фіксується ще до того моменту, як модифікації вступлять в силу. Це свого роду журнал всіх змін, які виробляються. Якщо зміни відбулися і система працює стабільно, то такі логи автоматично видаляються, після того, як нові параметри ОС пропишуться в реєстрі.

Regtrans ms можна видалити

З допомогою якої допоміжної програми можна здійснити роботу з файлами regtrans-ms?

Інколи буває необхідність прочитати інформацію, що міститься у файлах з подібним розширенням. Просто так це зробити не вдасться. Необхідно скористатися спеціальною програмкою. Однією з таких програмок може стати Microsoft Common Log File System. Завантажується програма абсолютно безкоштовно. Однак, необхідно пам’ятати про те, що завантаження краще виробляти з перевіреного (краще офіційногоресурсу, щоб не виникло проблем у вигляді супутньої установки різного шкідливого софту.

Regtrans ms можна видалити

Чому лог буває неможливо відкрити

Цьому може бути кілька причин:

  • Файл пошкоджений або інфікований вірусом.
  • Запису в системному реєстрі не відповідає файлу.
  • Неактуальні драйвера або невеликий ресурс пристрою.
  • Неправильна або незакінчена установка допоміжної програми для відкриття логів.
  • Усунення розширення regtrans-ms з системного реєстру.

Файли з розширенням Regtrans ms можна видалити?

Насправді, якщо є необхідність в очищенні системного диска, то дані логи можна видаляти. Робота системи від цього не постраждає.

Щоб видалити лог необхідно його знайти. Вони можуть розташовуватися у двох директоріях:

  • На диску потрібно перейти в папку Users, а там в папочку [users].

Regtrans ms можна видалити

  • Наступним місцем зберігання подібної інформації служить папка Mashine на диску С. Її можна знайти, відкривши папку Windows, а, потім, папку System32.В ній необхідно знайти і відкрити папку SMI, а далі, папку Store.Поділися з друзями:

Більш простим способом знаходження подібних файлів може бути пошук за допомогою пошукової рядка меню «Пуск». Для цього відкриваємо пошуковий рядок і вбиваємо туди *regtrans-ms. ОС сама знайде потрібні логи і видасть їх список. У цих двох директоріях знаходимо файли з потрібним розширенням і видаляємо їх стандартним чином через контекстне меню, яке викликається пр. кнопкою мишки. Після того, як всі файли будуть видалені, можна очистити кошик і виконати перезавантаження системи.