Проводячи час в соціальній мережі Однокласники, ви переглядаєте фото, відео, різні цікаві записи на сторінках інших користувачів. І трапляється так, що деякі з них вам ну дуже сильно подобаються, і хотілося б якось зберегти їх, щоб у слушний час переглянути самому, показати друзям або знайомим.

Саме про це ми і поговоримо в даній статті. Ви дізнаєтесь, що таке репост, і як можна зробити репост запису на свою сторінку в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Що таке репост в Однокласниках
  • 2 Як поділитися записом в Однокласниках
  • 3 Робимо репост в Однокласниках з телефону

Що таке репост в Однокласниках

Слово репост походить від англійського repost, де post – це повідомлення, а префікс re – повтор якої-небудь дії. Тобто, переводячи буквально – це повторне повідомлення. Користувачі соціальних мереж замість слова репост також можуть використовувати перепост, що означає те ж саме.

На відміну від простого копіювання тексту, репост не порушує авторські права, тому що, коли ви робите репост, текст, фото або відео, обов’язково супроводжуються активним посиланням на першоджерело. Клікнувши на посилання, можна перейти на сторінку користувача або групу, де розміщена вподобана вам запис.

За репост в Однокласниках відповідає кнопка «Поділитися», яка знаходиться під будь записом, фото, відео. Давайте розглянемо це детальніше.

Як поділитися записом в Однокласниках

Отже, для того щоб зробити репост, або поділитися цікавим матеріалом на своїй сторінці в Однокласниках, зайдіть у свій профіль даної соціальної мережі. У стрічці або групі виберіть потрібну запис і натисніть по її назві.

Під текстом та фото ви побачите три кнопочки: «Коментувати», «Поділитися» і «Клас». Натисніть на «Поділитися».

У наступному вікні виберіть, де опублікувати даний пост, тільки в стрічці – його побачать ваші друзі, або поставити в статус на сторінці вашого профілю – даний репост буде відображатися вгорі на вашій сторінці, поки його звідти не видалите.

В поле для коментаря, можете написати будь-супроводжуючий текст для даного посту. Хочете, залишіть його порожнім. Потім натисніть «Поділитися».

Тепер про те, як виглядає репост в Однокласниках. Якщо ви вибрали «Поділитися в стрічці», то на стрічці друзів з’явиться новий запис, що ви поділилися темою.

Якщо вибрали «Поставити в статус», то крім стрічки друзів, зроблений репост буде відображатися ще й угорі вашої сторінки.

Описаним способом можна поділитися зображенням або відео в Однокласниках. Знайдіть те, що вам сподобалося, і натисніть фото або відео на кнопочку у вигляді стрілочки.

Щоб видалити репост в Однокласниках, відкрийте свій профіль і клацніть по імені вгорі сторінки.

Прокрутіть сторінку вниз, і ви побачите всі записи, які бачать ваші друзі в стрічці: те, що ви додавали, відзначали, ніж ділилися.

Наведіть курсор мишки на той репост, який потрібно видалити, і натисніть в правому верхньому куті на хрестик.

Переглянути всі зроблені репости можна і натиснувши на кнопку «Нотатки». Щоб видалити непотрібний, знову натисніть на хрестик.

Робимо репост в Однокласниках з телефону

Якщо ви хочете зробити репост в Однокласниках через телефон або планшет, відкрийте в браузері мобільну версію сайту: http://m.ok.ru/ і перейдіть на свою сторінку. Знайдіть потрібний запис фото або відео і натисніть під нею на кнопочку у вигляді стрілочки.

Можете прокоментувати вибраний пост. Щоб він відображався у статусі, тобто вгорі сторінки, поставте галочку в полі «встановити статус». Натисніть «Зберегти».

Поверніться до свого профілю. Під головним фото ви побачите, що запис встановлена в статус, а внизу в стрічці буде написано, що ви їй поділилися.

Тепер ви знаєте, щоб поділитися записом з друзями в Однокласниках, потрібно просто зробити репост цікавого відео, зображення, фото або тексту. Можете потренуватися, а я буду вдячна, якщо зробите репост цієї статті, натиснувши трохи нижче на значок Однокласників.

А, може, і це буде Вам цікаво: