Привіт, друзі! Сьогодні я вирішив почати писати серію статей про соціальну мережу Instagram і перша буде, природно, про реєстрацію. Хоча, звичайно, я не пишу подібного роду статті, начебто нічого складного немає, зайшов, ввів свої дані і зареєструвався, виявилося, що не все так просто. Тим більше, що дуже велика кількість людей цікавиться даним питанням.

Чесно кажучи, популярність Инстаграма мене шокує. Особисто мені було не зрозуміло, чому не викладати свої фотки, наприклад Вконтакте. Ну, в принципі це не моя справа, я лише буду вам пояснювати, що делаь, якщо ви хочете користуватися Інста з комп’ютера.

У чому ж полягає складність? Та в тому, що багато хто не розуміють, де саме починати реєстрацію в Инстаграме, як зробити це на комп’ютері і на телефоні. Вся проблема в тому, що Instagram був придуманий, щоб люди ділилися своїми фото, які вони зробили на свої мобільні пристрої, ось і виходить, що ті, хто хоче користуватися цією соціальною мережею з комп’ютера залишаються, як би не при справах. Хоча чому я не можу поділитися своїми фотками з комп’ютера або не подивитися фото інших людей. Може у мене взагалі ні смартфона ні планшета немає.

Зараз ми з вами зі всім цим будемо розбиратися по порядку.

Я, коли сам вивчав це питання, все здалося мені кілька заплутаним, тому що структурованої інформації за великим рахунком немає. Але все виявилося набагато простіше. Все, що нам потрібно – це:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Инстаграма, тобто створити свій аккаунт.

2. Завантажити додаток Инстаграма для свого смартфона або планшета і ввести туди логін і пароль, які ви придумали при реєстрації.

3. Якщо немає смартфона або ви просто хочете користуватися Инстаграмом з комп’ютера, то завантажити і встановити емулятор Андроїда до себе на комп’ютер, а вже на нього поставити додаток инстаграма.

Зміст:

  • 1 Пряма реєстрація в Инстаграме на офіційному сайті
  • 2 Як зареєструватися в Интстаграме з телефону безкоштовно
  • 3 Як зареєструватися в Интаграме через комп’ютер

Пряма реєстрація в Инстаграме на офіційному сайті

Заходимо на сайт https://www.instagram.com/ . Можна заходити як з телефону, так і з комп’ютера, не важливо.

У нас тут відразу ж на головній сторінці є реєстраційне віконце, вводимо туди свої дані. Пошту обов’язково вводити існуючу, бо потім її попросять у вас підтвердити.

Якщо у вас є акаунт на Фейсбуці, то можете увійти в Instagram, використовуючи його (тиснете на блакитну кнопку).

Не забуваємо натиснути кнопку «Реєстрація».

У деяких випадках просять підтвердити ще й номер мобільного телефону, так що вводимо ще і його.

На телефон приходимо СМС з кодом підтвердження. Введіть його в поле і відправте:

Ось і все, реєстрація у Инстаграме закінчена. Не забудьте свій логін і пароль, який ви придумали.

В принципі ви вже можете користуватися деякими функціями соціальної мережі прямо звідси з сайту без установки будь-яких програм.

Ви відразу ж тут можете:

Додати фото профілю;

Змінити реєстраційні дані;

Переглядати фотографії інших людей;

Підписуватися на інших людей;

Залишати коментарі під фото.

Коротше ви не можете додавати і редагувати свої фото. Для цього вам полюбому доведеться встановлювати додаток инстаграма для мобільних пристроїв.

В принципі, основну місію даній статті ми виконали, навчилися створювати свої акаунти в Инстаграмме. Щоб розширити можливості без додатків не обійтися, тому давайте перейдемо до них.

Як зареєструватися в Интстаграме з телефону безкоштовно

Я уточнив, що безкоштовно не переживайте ніхто грошей з вашого рахунку списувати не буде. Та й реєстрацію ми з вами вже пройшли в першому пункті, повторюватися не будемо. Зараз просто встановимо додаток Инстаграма і увійдемо в нього.

Я думаю, що встановлювати програми на свої пристрої вже все вміють. Заходимо в Play Market:

У пошуку програм можна так і написати «Instagram». Так воно, в принципі, знаходиться, не встиг я ввести перші дві букви.

Тиснемо на кнопочку «Встановити»:

Додаток скочується і встановитися дуже швидко. Відкриваємо його. Реєстрація нас вже мало цікавить, дивимося в самий низ і тиснемо по ссилочку «Вже є аккаунт? Увійдіть».

Вводимо свій логін і пароль і заходимо:

Все, що ми з вами перебуваємо вже в повноцінному Инстаграме і можемо задовольнятися всіма його функціями.

На цьому ті, хто хотів зареєструватися з телефону може закінчувати читання статті, якщо кудись поспішають. Але я б не радив… У нас попереду ще один пункт, ми будемо встановлювати емулятор андроїда на персональний комп’ютер і запустити програму инстаграма на ньому. Це дуже цікаве заняття. Рекомендую це зробити для загального розвитку.

Як зареєструватися в Интаграме через комп’ютер

І так, реєстрацію ми з вами вже давно, ще в першому пункті закінчили. Тепер Давайте змусимо працювати це все діло на персональному комп’ютері.

Нам знадобиться емулятор андроїда. Це звичайна абсолютно безкоштовна програма. Завантажити її можна з сайту http://www.bluestacks.com/ . Заходимо:

З правої сторони на сайті можемо вибрати російську мову, якщо потрібно і завантажити bluestacks:

У нас скочується інсталятор, запускаємо його і починаємо установку вже безпосередньо самої програми:

Всі налаштування (пташки), які нам пропонує програма залишаємо, як є і встановлюємо:

Після установки запускаємо емулятор. Він нагадує Андроїд, але все-таки трохи відрізняється. Натискаємо на пошук додатків, це кнопочка «Search»:

Шукаємо додаток Instagram:

Вискакує віконце, не звертаємо уваги. Продовжуємо:

Нас попросять увійти в свій аккаунт Гугл. Якщо у вас немає, то створіть новий, там нічого складного немає, просто придумати логін та пароль:

Після того, як додасте аккаунт Гугл, відразу ж почнеться установка програми Инстаграма. А це нам і треба було. Далі заходите в додаток і користуєтеся їм точно також, як і на мобільному телефоні:

А на це все, дорогі друзі, я закінчую свою затяжну статтю, сподіваюся, що у вас вийшло зареєструватися Инстаграме, ви вже знайшли там парочку своїх друзів і дивіться фотки. До нових зустрічей.

А, може, і це буде Вам цікаво: