Ribble що це за програма

Ribble — шкідлива програма, яка розроблена кіберзлочинцями для ураження ПК. Особливістю цього софта є вільне проникнення в систему Windows, зміна її параметрів, створення липових файлів прихованої форми у реєстрі, порушення конфіденційності користувача. Шахраї отримують доступ до прихованих файлів персональних даних, грошових рахунків, паролів та кодів. Враховуючи все це, програму Ribble необхідно відразу видаляти.

Ribble що це за програма

Як Ribble з’являється на комп’ютері?

Ribble встановлюється як програмне забезпечення або розширення одного з браузерів. Вражає ця програма в основному самі слабкі комп’ютери, без антивіруса або з застарілими базами.

Визначити наявність цього шкідливого об’єкта можна не тільки з допомогою антивірусу, але і візуально:

 • Опера, Хром та інші браузери починають помітно гальмувати;
 • З’являється безліч непотрібної реклами, спливаючих Ribble банерів;
 • На запит, браузер перенаправляє вас на сторонній сайт;
 • Програми помітно підвисають.
 • Як видалити Ribble з Windows XP і Windows 7?

  Ribble що це за програма

  Процес видалення програми Ribble досить простий:

 • Натискаємо «Пуск», «Панель управління», далі вибираємо розділ «Установка і видалення програм».
 • Після побудови списку видаляємо Ribble і підозрілі, нові додатки, які з’явилися одночасно з установкою шкідливого файлу.
 • Перезавантажуємо комп’ютер.
 • Як видалити Ribble з Windows 8?

  Вибираємо правою кнопкою миші Metro UI. Тиснемо на нього і переходимо у вкладку «Програми», потім «Панель управління». Далі нам належить вибрати функцію «Видалення програм». Після побудови списку шукаємо Ribble або Dorrible Ribble, видаляємо її і перезавантажуємо ПК.

  Як заблокувати доступ Ribble до браузера Хром?

  Запускаємо браузер і в пошукову рядок вводимо chrome://extensions. Перед нами з’явиться вікно зі списком всіх розширень. Видаляємо ті, яких ви не встановлювали і які пов’язані з Ribble. Якщо ви не знаєте, який файл краще видалити, виберіть «Додаткові параметри», «Скидання налаштувань браузера».

  Видаляємо Ribble з Mozilla Firefox

  Відкриваємо браузер, в пошуковому рядку вводимо адресу about:addons. Зі списку розширень вибираємо Dorrible Ribble і все, що з ним пов’язано. Тиснемо «Видалити».

  Або ж Firefox, далі «Help». Натискаємо «Відомості про виправлення неполадок» і ставимо галочку біля пункту «Скинути». Тиснемо «ОК» і перезавантажуємо браузер.

  Видалення вірусної програми за допомогою утиліти SpyHunter

  Викачуємо інсталяційний файл SpyHunter на свій комп’ютер. Запустити його потрібно в безпечному режимі. Тому виконуємо перезавантаження комп’ютера. Після того, як з’явиться логотип системи, натискаємо і утримуємо клавішу «F8». З’явиться меню. Клікаємо по варіанту Safe Mode with Networking і ПК завантажитися в безпечному режимі.

  Тепер нам потрібно натиснути клавішу «R» ключ Windows (клавіша з прапорцем). З’явиться вікно з назвою Run.

  В пошукову рядок вводимо iexplore https://spywarehelpcenter.com/remove. І тиснемо «Ок» і тільки тепер запускаємо інсталяційний файл.

  Як тільки завантаження завершиться, SpyHunter почне пошук вірусів. По закінченню видаляємо шкідливу програму Ribble і перезавантажуємо комп’ютер.