Довгі і різноманітні паролі — запорука надійного захисту даних від злому. Якщо трапилося так, що одного разу ви забули пароль при спробі розблокувати IPhone, то не варто зневірятися, адже вихід є. Зараз ми розповімо вам про два способи, як розблоковувати IPhone із збереженням та без збереження даних. Те, яким чином ви будете це робити, треба вже вирішувати тільки вам. Поїхали!

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Розблокування із збереженням даних
  • 2 Розблокування без збереження даних

Розблокування із збереженням даних

Якщо ви дорожите інформацією, яка знаходиться на заблокованому пристрої, то вам необхідно провести невелику процедуру відновлення через iTunes, але це можливо лише в тому випадку, якщо до цього ваш смартфон був підключений до цього сервісу.

Для скидання пароля необхідно зробити наступне:
1. Відкрийте iTunes, виберіть вкладку Пристрої, де клацніть по назві вашого Айфона.

2. Відкрийте вкладку Огляд і натисніть в нижній частині вікна Відновити.

Після цих дій старий пароль буде видалений, при цьому вся інформація на телефоні буде заощадження.

Розблокування без збереження даних

До цього способу всі ж рекомендуємо вдаватися лише в разі, якщо перший метод з тріском провалився. Щоб розблокувати смартфон з повною втратою даних, зробіть наступне:

1. Переведіть пристрій в режим DFU. Для цього спочатку підключіть IPhone до комп’ютера або ноутбука, після чого одночасним затисненням домашньої кнопки та кнопки живлення вимкніть мобільний пристрій.

2. Коли екран телефону буде відключений, відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати домашню кнопку. Після цих дій, через кілька секунд, в iTunes з’явиться повідомлення про те, що підключений смартфон знаходиться в режимі відновлення.

3. Зайдіть в iTunes і клацніть по кнопці Відновити, щоб програма почала скачування свіжої версії прошивки, внаслідок чого IPhone буде відновлений. Під час цієї процедури на екрані мобільного відображається логотип та смужка прогресу.

Після проведення цих дій Айфон можна буде включити без введення пароля.