Як і в будь-якій іншій соціальній мережі, в Твіттері можна заносити користувачів у чорний список та видаляти їх звідти. Робиться це для того, щоб певний чоловік не міг заходити до вас на сторінку і робити ретвіти ваших записів та й взагалі читати, що ви там пишете. Також твіти людини, занесеного вами в чорний список, не будуть з’являтися у вас в стрічці.

Зміст:

  • Додати 1 Як людини в чорний список в Твіттері з сайту
  • 2 Де знаходиться чорний список в Твіттері
  • 3 Як видалити користувача з чорного списку в Твіттері
  • 4 Як додати в чорний список в Твіттері з мобільного додатку.

Як додати людини в чорний список в Твіттері з сайту

Заходимо на сайт Твіттера і логинимся під своїм обліковим записом. Тепер знаходимо людину, якого хочемо додати в чорний список. (Як знайти людину в Твіттері).

Звертаю вашу увагу на те що, в чорний список можна додавати не тільки людей, які підписані на вас або тих, на яких ви підписані. Ви можете внести в чорний список будь-якого користувача Твіттер.

На сторінці людини під шапкою знаходимо значок шестерінки» і натискаємо на нього. Це і є кнопка налаштувань.

З випавшого меню вибираємо пункт «Внести ІМ’Я_КОРИСТУВАЧА чорний список»

Все, справу зроблено. Тепер залишилося тільки підтвердити дію.

Якщо ви хочете внести в чорний список кого-небудь з тих людей, яких ви читаєте або своїх читачів, то натисніть на відповідну кнопку у себе в акаунті і у вас з’явиться список всіх своїх читачів. Навпроти потрібної людини натисніть на значок шестерінки» і з випавшого меню виберіть пункт «Внести в чорний список».

Де знаходиться чорний список в Твіттері

Заходимо в свій аккаунт і в правому кутку зверху натискаємо на кнопку меню. З випав списку вибираємо пункт «Налаштування».

У лівому меню налаштувань переходимо до пункту «Облікові записи в чорному списку».

Як видалити користувача з чорного списку в Твіттері

Заходимо в свій чорний список. Як його знайти ми вже знаємо. У вас там зберігаються всі облікові записи, які ви заблокували. Навпроти потрібної тиснемо на кнопку «Прибрати з чорного списку».

Як додати в чорний список в Твіттері з мобільного додатку.

Тут також особливо складного нічого немає. Заходимо на сторінку до людини, якого хочемо забанити і в правому верхньому куті тиснемо на меню у вигляді трьох вертикальних точок.

З випавшого меню тиснемо «Внести в чорний список».

Все, начебто розібралися. Здавалося б, начебто, проста тема, а скільки пунктів у нас з вами вийшло. Я сподіваюся, було все зрозуміло.

А, може, і це буде Вам цікаво: