Хоча Instagram (що це таке ми обговорювали в цій статті) з’явився порівняно недавно, все ж популярність цієї соц. мережі стрімко зростає. Особливо цей ресурс за душі молоді, яка складає основний відсоток аудиторії. Через Instagram особливо ефективно просувати товари, які будуть цікаві молоді. Тому можна часто помічати, як користувачі цієї соціальної мережі переробляють свої акаунти під інтернет-магазин, продаючи товари актуальні для молоді.

Крім того, популярні сторінки користуються великим попитом у рекламодавців. Тому ви можете не тільки вести свій блог, викладаючи фото в Instagram, але і заробляти додаткові кошти, розміщуючи рекламу за гроші. Але щоб дійсно сторінка служила якимось цілям, її необхідно розкрутити, і зараз ми звернемо увагу на те, як це робиться.

  • Після того як ви створили сторінку в Instagram, необхідно визначитися з цілями вашого просування. Якщо це бажання заробити на рекламі, то необхідно чимось зацікавити аудиторію цього сайту. Найбільшою популярністю тут користуються сторінки, присвячені певної тематики. Наприклад, ваші фотографії на тлі визначних пам’яток, або екстремальні види спорту. Якщо ви професійний фотограф, і хочете здійснювати піар ваших умінь, то можете розміщувати найкращі фотознімки ваших фотосесій. Якщо ви вирішили використовувати сторінку для продажу товарів, то замість фотографій, розміщуйте малюнки товарів. Вони повинні бути хорошої якості, і підноситися як щось унікальне. Можливо, варто подумати, як зробити якісний монтаж. Звичайно ж, використовуйте короткий опис переваг цих товарів.
  • Найскладніше залучити початкова кількість аудиторії, так як люди найчастіше охоче підписуються на сторінки людей, які мають багато передплатників. Тому запрошуйте друзів, використовуйте акаунти в інших соціальних мережах. Використовуйте будь-яку можливість запросити людей підписатися на вас.

  • На самому початку гарною допомогою може бути накрутка через спеціальні сервіси. Для цього забороненого варіанти накрутки використовуйте інший аккаунт в Instagram, так як його пізніше заблокують. Дана накрутка буде корисна тільки спочатку, далі її краще не використовувати, так як передплатники залучені таким шляхом обов’язково будуть ботами.
  • Ви можете запрошувати інших людей здійснити взаємну підписку. Для цього також потрібен час, щоб заводити нові знайомства, і знаходити співробітників для піару. Якщо ви знайшли власника сторінки, мета якого також розкрутити свою сторінку, то можете домовитися з ним про взаємне співробітництво, яке може виражатися у взаємній рекламу ваших сторінок.
  • Звичайно ж, найбільш дієві способи розкрутки – це платні. Хоча така розкрутка і вимагає грошових витрат, все ж вона буде більш ефективна та швидка. Один з платних методів замовити рекламу на інших сторінках, які дійсно популярні.
  • Крім того, вигідно та ефективно користуватися послугами професійних компаній, що здійснюють розкрутку в соціальних ресурсах.
  • Для того щоб забезпечити гарну відвідуваність сторінки, важливо використовувати теги і хештеги (як користуватися хэштегами Вконтакте ми вже обговорювали). Це особливо важливо в Инстаграме. Користь від цього полягає в тому, що людям буде простіше знаходити ваші фотографії. Наприклад, якщо ви продаєте косметику, то при правильному використанні тегів і хештегов, у людини, який в пошуковику Instagram забиває «косметика», буде більше шансів натрапити саме на ваше фото.
  • Крім того, зараз особливо ефективно розкручувати групи і сторінки в соціальних мережах за допомогою конкурсів. У Инстаграме також можна застосовувати цей спосіб. Важливо щоб в умови конкурсу, входила підписка на сторінку, а також репост посади за конкурсом. Цей метод особливо добре підвищує трафік сторінки, що важливо для залучення рекламодавців.

Завдяки цим радам, ви зможете розкрутити свою сторінку в Instagram. До всього вище перерахованого можна також додати необхідність мати терпіння. Крім того, вам знадобиться або наявність великої кількості вільного часу, якщо ви не плануєте вкладати кошти в просування. Або вам потрібні кошти, якщо час не дозволяє чекати кілька місяців, перш ніж сторінка буде приносити якусь користь.