«ilizium.com» — сервіс, на якому є можливість заробляти на прояві активності в різних соціальних мережах. Після реєстрації, ви зможете накопичити бали ставлячи лайки, додаючи в друзі, роблячи репост в різний соціальних мережах.

Зароблені бали ви можете витратити на просування своїх облікових записів та публічних сторінок. Єдиний, але великий мінус від даного просування — це те, що приблизно сімдесят відсотків набрали ваш паблік з цього сайту з часом стануть заблокованими або будуть просто неактивні (решта 30 % більш-менш будуть проявляти якусь активність).

Бот для Ilizium.com

Для заробітку балів на сайті є свій власний бот який підтримує такі соціальні мережі, як «Вконтакте», «Instagram», «Твіттер»… Бот багатопотоковий. Простіше всього використовувати в боті облікові записи «Твіттера» , так як в цій соц. мережі є можливість реєструвати п’ять записів у день без підтвердження через номер телефону. За вісім днів у вас накопичиться 40 облікових записів , які будуть заробляти велику кількість балів.

Щоб встановити бот, спочатку потрібно його завантажити. Для цього натисніть в меню зліва кнопку «Робот», після чого ми потрапляємо на сторінку бота. Там є рядок «Завантажити бот з Яндекс.Диск». Качаємо, встановлюємо, запускаємо.

Інтерфейс і функції сервісу

Інтерфейс даної програмки дуже простий, розібратися буде зовсім нескладно, плюс до всього розробники напхали бот підказками. Програма постійно вдосконалюється і оновлюється, за цим збої в роботі трапляються дуже рідко. Єдине, про що потрібно буде подбати – це достатня кількість облікових записів, так як іноді соціальні мережі обчислюють і блокують акаунти.

Бали, зароблений на сайті, можна продати. Нещодавно сервіс «Илизиум» додав функцію створення купонів. Такі купони можна продавати на форумах і в соціальних мережах , рекламуючи просування облікових записів та публічних сторінок.

Так само на даному сайті є партнерська система. Тут, якщо ви знаєте, як можна запрошувати людей в свою команду, то у вас є можливість заробити дійсно хороші гроші. За кожного активного партнера вам заплатять 0,1 американський долар.

Активний партнер – це учасник сервісу, який був зареєстрований по вашому партнерському посиланню і виконав 100 завдань на сервісі (використовуючи бот, 100 завдань виконується за 5 хвилин). Так само вам буде нараховуватися 10 % від зароблених вашим партнером монет .

Виводити гроші з сайту можна від одного долара на гаманець Вебмані».

Читайте інші статті про те, як заробити в соціальних мережах на нашому блозі. Удачі і успішного заробітку!