Розпізнавання музики онлайн

У нашому житті може виникнути ситуація, коли ми випадково почули якусь музичну композицію, і тепер пристрасно бажаємо її знайти. Ми не знаємо ні назви, ні виконавця треку, і часом все, що у нас є – це зациклившийся мотив у нас в голові, або пара слів з проспіваних вокалістом куплетів. Обнадежу читача – цього може бути цілком достатньо, адже в мережі існують ряд онлайн ресурсів, дозволяють легко знайти музику онлайн. В даному матеріалі я розповім, як виконати розпізнавання музики онлайн, які ресурси нам в цьому допоможуть, і як з ними працювати.

Розпізнавання музики онлайнВивчаємо інструменти для розпізнання музики онлайн

Зміст статті

 • 1 Кращі сервіси для розпізнавання музики в режимі онлайн
 • 2 Midomi — швидко визначить пісню
 • 3 AudioTag — простий пошук музики по уривку
 • 4 Text-You.Ru — дозволяє шукати музику за словами
 • 5 WatZatSong — відмінний сервіс ідентифікатор
 • 6 Сервіс Moomash
 • 7 Програма Shazam
 • 8 Висновок

Кращі сервіси для розпізнавання музики в режимі онлайн

Перейдемо до опису мережних сервісів, що дозволяють знайти пісню онлайн. Абсолютна більшість з них володіє своєю власною базою треків, порівнюючи отриманий від користувача трек (записаний через мікрофон або отриманий у вигляді аудіо файлу) з наявними в базі композиціями.

При знаходженні збігу сервіс інформує користувача про знайдений результаті, включаючи назву композиції, її виконавця, посилання на відеоролик з даної композиції на YouTube, слова пісні та іншу відповідну інформацію.

Розпізнавання музики онлайнПерераховані сервіси дозволять вам легко визначити вподобану музику

При цьому врахуйте, що чим вище якість джерела звуку, тим вище буде рівень розпізнавання потрібної вам пісні.

Раджу: Програми для обрізання музики.

Midomi — швидко визначить пісню

Мережевий сервіс «Midomi» — один з найбільш популярних мережевих сервісів англомовного сегменту. Це не тільки інструмент для розпізнавання музики, а й спільнота спілкуються між собою користувачів.

Сервіс володіє своєю власною базою музики обсягом більш ніж 2 мільйони композицій. При цьому він не тільки ідентифікує звучну музику, але і добре працює з людським голосом, наспівує вподобану композицію через звичайний мікрофон.

 • Для роботи з сервісом Мидоми перейдіть на нього з наведеної вище посиланням.
 • Натисніть на більшу кнопку «Click and Sing or Hum», надайте сервісу доступ до мікрофону, і програйте (або наспівайте) відрізок потрібної композиції для її подальшої ідентифікації.
 • Розпізнавання музики онлайнНатисніть на кнопку «Click and Sing or Hum» для початку процедури розпізнавання музики

  Потім знову натисніть на цю кнопку для зупинення процедури ідентифікації, система пошукає збіги у своїй базі, а потім і видасть вам результат.

  AudioTag — простий пошук музики по уривку

  Сервіс «AudioTag», що дозволяє виконати пошук музики онлайн, працює дещо за іншим принципом, ніж сервіс «Midomi». Тут ви завантажуєте на сервіс аудіофайл з непізнаною музикою, сервіс проводить її розпізнавання, а потім видає вам результат.

  Це може бути корисним, коли ви записали якусь пісню з Інтернету, або у вас якась стара касета, треки на якій ви бажаєте пізнати.

  При цьому врахуйте, що завантажується аудіотрек має бути тривалістю не менше 15 секунд. Підтримуються музичні формати MP3, WAV, FLAC, OGG Vorbis, , AMR, FLV і MP4.

 • Для роботи з сервісом перейдіть на нього, натисніть на кнопку «Browse», виберіть сайту шлях до потрібного аудиофайлу на вашому ПК.
 • Потім натисніть кнопку «Upload» для завантаження файлу на ресурс (також можна вказати посилання на файл в мережі у відповідному полі, а потім натиснути на «Proceed»).
 • Розпізнавання музики онлайнРобоче вікно сервісу «AudiotTag»

  Система запропонує вам скласти пару цифр (для доказу, що ви не робот). Після цього ви отримаєте бажаний результат.

  Читайте також: 10 кращих програвачів музики для Windows.

  Text-You.Ru — дозволяє шукати музику за словами

  Якщо ви пам’ятаєте тільки пару слів з вибраної пісні, можна пошукати збіги за ним на спеціальних ресурсах, в яких знаходяться тексти мільйонів пісень. Наприклад, таким ресурсом є російськомовним Text-You.Ru, що дозволяє виконувати пошук по імені виконавця, або за словами з пісні.

  Перейдіть на даний ресурс, введіть в спеціальну рядок слова з запам’яталася вам пісні, виберіть пошук у тексті пісні, а потім натисніть на кнопку «Почати пошук».

  Розпізнавання музики онлайнРобоче вікно Text-You.Ru

  Англомовним аналогом ресурсів такого типу є, наприклад, ресурс «Lyrster».

  WatZatSong — відмінний сервіс ідентифікатор

  Якщо попередні сервіси ніяк не просунули вас на шляху ідентифікації потрібної вам композиції, англомовний ресурс «WatZatSong» дозволить вам виконати впізнання музики онлайн за допомогою «людського фактора». Ви просто завантажуєте на ресурс потрібний вам музичний відрізок, а наявне там користувальницьке спільнота намагається на слух розпізнати ваш трек.

 • Для роботи з сервісом перейдіть на нього, натисніть на кнопку «Post a sample».
 • Система запропонує вам пройти процедуру реєстрації.
 • Після підтвердження реєстрації на е-мейл знову натисніть на «Post a sample», в меню, виберіть варіант надання треку (record — через мікрофон, upload — завантаження на ресурс).
 • Визначтеся з жанром (genre) і мовою (language), при необхідності напишіть коментар до треку в самій нижній рядку, а потім натисніть на «Confirm» (підтвердити). Про отриманих відповідях ви будете повідомлені на е-мейл.
 • Розпізнавання музики онлайнРобоче вікно сервісу «WatZatSong»

  Сервіс Moomash

  Сервіс «Moomash» дозволить вам дізнатися музику в режимі онлайн, яка є відео на Ютуб. Просто перейдіть на даний сервіс, скопіюйте посилання з Youtube-ролика у відповідне вікно, а потім натисніть на кнопку «Start».

  Процес ідентифікації може зайняти деякий час, після чого ви отримаєте бажаний результат.

  Розпізнавання музики онлайнВставте у вікно посилання на ролик з Youtube, і натисніть на кнопку «Start»

  Програма Shazam

  Якщо ж говорити про найбільш ефективний інструмент для розпізнання музики по уривку, то таким інструментом є програма «Shazam» для Android і iOS. Вона демонструє найбільш високі результати в процесі розпізнавання музики, бо ті читачі, які ще не знайомі з її функціоналом, можуть спробувати її в справі, насолодившись її практичністю і зручністю в роботі.

  Розпізнавання музики онлайнДля активації «Shazam» досить доторкнутися до екрану вашого смартфона

  Висновок

  У даній статті мною були описані сервіси, що дозволяють виконати розпізнавання треку онлайн. Робота з даними сайтами досить проста, і не викличе у користувачів ніяких проблем. Якщо ж ви бажаєте мати найефективнішими інструментами, тоді придивіться до мобільних програми «Shazam» і «SoundHound» — вони демонструють найбільш високі результати в розпізнаванні аудіо онлайн.