Samsung Gear VR 2 – шолом віртуальної реальності або просто окуляри для переміщення в інший світ. Samsung працюючи з усіма наслышанной компанією, яка випускає Oculus Rift, і випустила свій аксесуар віртуальної реальності.

Так саме аксесуар, якщо Oculus Rift був повноцінний прилад, то Samsung Gear VR 2 це просто гаджет в який вставляється смартфон. Окуляри розраховані лише на одну модель телефону, а саме на Samsung Galaxy Note 4, але для країн СНД скоріше за все зроблять для більш популярного телефону Samsung Galaxy S6.


Завдання Samsung Gear VR 2 повністю ізолювати вас від навколишнього світу, і перенести у віртуальну реальність. Окуляри зручні, але думаю мало хто зможе провести в них більше 2х годин. Та й не вийде, батареї у додатка немає, харчування береться з самого смартфона і тому батареї не вистачає надовго.


Конвент для гаджета береться з окремого магазину який вбудований у програму на телефоні, через який і відбувається вхід в віртуальну реальність. Вже є більше десятка фільмів та ігор. Також цим пристроєм зацікавилися виробники фільмів для дорослих.