Samurize для Windows 7 – новий гаджет оформлення ОС

Напевно, ніхто не буде сперечатися про те, що можливостей для зміни зовнішнього вигляду ОС, включених в Windows 7, не так вже й багато. Якщо ви хочете отримати зовсім нове відображення оформлення Робочого столу (наприклад, у вигляді гаджетів), доведеться скористатися спеціальними програмами.

Samurize для Windows 7 – новий гаджет оформлення ОС

Популярною є програма Rainmeter для Windows 7, проте складні налаштування і застосування дають передумови на пошук альтернативи. У безкоштовному додатку Samurize на порядок простіше інтерфейс і зручні налаштування. Воно дозволить не тільки змінити практично до невпізнання зовнішнє оформлення операційної системи Windows 7, але і вивести на робочий стіл безліч корисних панелей. З допомогою, яких можна дізнатися про температурному режимі жорсткого диска, відеокарти, завантаженість процесора, часу, використанні дисків, мережевому підключенні, показниках пов’язаних з оперативною пам’яттю, а також встановити календар і датчики, що інформують про погоду і головних новинах, Rss фіди, еквалайзер. У Samurize редагування відбувається в режимі редактора WYSIWYG, а не в конфігураційних файлах. Також читайте «Як прискорити роботу комп’ютера Windows xp«.

Варіантів даних панелей і способів їх розміщення — величезна кількість, і користувачеві потрібно тільки виконати роботу по їх настроюванні і визначитися з їх зовнішнім виглядом. Природно в Samurize входять не тільки гаджети, але і теми для оформлення всієї операційної системи. При бажанні, ви зможете змінити її зовнішній вигляд до невпізнанності, запозичивши кращі ідеї з інших ОС, наприклад, розмістивши на робочому столі панель в стилі Ubuntu, Mac або Linux.

Установка програми і тим

Для установки скачайте програму на офіційному сайті http://www.samurize.com. Обов’язково завантажте там же і русифікатор, який після установки програми потрібно скопіювати в папку lang, розташовану в директорії Samurize. Після завершення інсталяції на панелі завдань, ви побачите значок Samurize для запуску меню, за допомогою якого відбувається все управління програмою. Для установки тим їх потрібно попередньо завантажити з сайту Samurize для віндовс, відвідавши розділ Samurize Package Files, оскільки саме тут знаходяться пакети, що включають всі компоненти, в тому числі і графічні, і конфігураційні файли. Щоб визначитися з вибором теми, попередньо подивіться скріншоти, згаданий розділ містить теми для оформлення ОС, так і для яких-небудь певних елементів: панелей, кнопок, плеєрів, гаджетів і інших. Інші розділи будуть цікаві досвідченим користувачам, так як там знаходяться всілякі елементи для самостійної збірки і плагіни.

Samurize для Windows 7 – новий гаджет оформлення ОС

Щоб встановити обрану тему, необхідно запустити Samurize, далі в меню вказати пункт «Вибрати файл» і перейти до теми. За допомогою пункту меню «Редактор» можна або створити власну тему, або підкоригувати вже існуючу, досить просто перебирати запропоновані програмою варіанти і дивитися, що у вас вийшло.

Плагіни і скрипти

Serious Samurize в базовій конфігурації має середню функціональність, і тому кращим рішенням буде збільшити його можливості завдяки спеціальним плагінів. Всі ці плагіни створені спільнотою користувачів програми і знадобляться у найрізноманітніших цілях. Найпопулярніші плагіни в окремому блоці праворуч, на головній сторінці програми: PluginPak v1.07, Winamp Controller, Weather 2004 та ін

Samurize для Windows 7 – новий гаджет оформлення ОС

Великим бонусом є те, що навіть на заключній стадії установки більшості різних елементів комп’ютер не потрібно перезавантажувати. Будь впевнений користувач ПК вивчить основні можливості Samurize дуже швидко, але якщо раніше ви ніколи не працювали з подібними додатками, то щоб уникнути збоїв необхідно створити точку відновлення системи. Швидше за все ви не зіткнетеся з подібними проблемами, так як дана програма відрізняється стабільністю, простотою освоєння і не вимагає додаткових компонентів. Що б максимально защитьить роботу ОС знайомтеся зі статтею Найкращий антивірус для windows 7. При установці Samurize в Windows 7 система досить часто видає повідомлення про несумісності програми з поточною версією ОС, але щоб інсталяція пройшла досить успішно використовувати режим сумісності та програма встановиться у вас без будь-яких труднощів.

Samurize для Windows 7 – новий гаджет оформлення ОС

Якщо ви почали використовувати програму Samurize, то не полінуйтеся відписати свою думку в коментарях ВК нижче, і ми обов’язково продовжимо цю тему і в наступних статтях. Якщо вас цікавить огляд або опис використання яких-небудь програм, сервісів або додатків також пишіть в коментарі.

(Фото з lifehacker.ru)