Сервіси Google: Google Keep

Сервіси Google: Google Keep
Зараз я вам розповім про корисний сервіс Google Keep. Сервіс для збереження заміток, зберігання їх зміни.

Google Keep – сервіс який був створений ще у 2013 році. Призначений для зберігання і створення важливих вам нотаток. Нотатки можуть бути як аудіо, так і фото. Щоб робити нотатки на комп’ютері через браузер потрібно перейти на офіційний сайт сервісу keep.google.com. Реєстрація проходить через Google +.

Сервіси Google: Google Keep
Для створення Замітки, по центру бачимо рядок “Нова нотатка“, пишемо назви.

Сервіси Google: Google Keep
Трохи нижче є функціонал, хотілося б виділити “Нагадування“.

Сервіси Google: Google Keep
Вибираємо дату і час, як настане зазначений час у вас в браузері спрацює оповіщення. Також ви можете вибрати колір вашої замітки, наприклад зробивши червоним, вона буде виділяти серед інших, і відразу зрозуміло що дана замітка важлива інших.

Хороший рада, це зробити Google Keep стартовою сторінкою браузера. 90% людей після запуску комп’ютера входять саме в браузер. Як змінити головну сторінку Google Chrome?

Також є програми для Android, яку безкоштовно можна завантажити з play.google.comтут воно називається “Google Keep – замітки і списки

Сервіси Google: Google Keep
Як на нашу думку Keep лучі буде працювати саме на смартфоні. Для створення замітки не потрібно писати що то, достатньо просто це сказати і замітка буде готова. У Web-версії Нагадування ви можете не помітити або просто відхилити навіть не помітивши цього. На смартфоні воно буде світиться як не прочитане повідомлення поки ви не відкриєте.

Сервіси Google: Google Keep
Не мало важливої функції є додавання в замітку своїх друзів з Google +, в яких теж засвітиться ця замітка як пропозиції, якщо вони підтвердять присутність в ній, у вас всіх спрацює Нагадування.

Сервіси Google: Google Keep
Дуже корисний сервіс Google Keep, і ми його радимо вам. Наїмося він допоможе не забувати важливі справи і дати.

офіційне відео Google Keep