Нещодавно компанія анонсувала нову геймерську клавіатуру Shark Zone K15. Shark Zone K15 має преміум корпус, виготовлений повністю з металу, що забезпечує максимальну стійкість на столі, навіть під час інтенсивного використання.

Shark Zone K15 може похвалитися привабливою конструкцією з окремими клавішами. Як видно на зображеннях продукту, клавіатура поставляється з великою вбудованою підставкою для нестомливої ігрового часу і поліпшеною ергономікою.

Клавіатура поставляється в загальній складності з сімома функціональними клавішами з попередньо встановленими мультимедійними діями. Виконання таких завдань, як запуск медіа-плеєра, веб-браузера або електронної пошти можна зробити з допомогою простого натискання клавіш. Як і ряд інших геймерських клавіатур на ринку, Shark Zone K15 має ігровий режим, який відключає клавішу Windows. Ви навіть можете вибрати, щоб заблокувати всі клавіші на клавіатурі, якщо ви хочете.

Клавіатура Shark Zone K15 не вимагає ніякого програмного забезпечення або установки драйверів. Ви просто повинні підключити позолочений роз’єм USB, щоб почати використовувати клавіатуру за призначенням.

Ігрова клавіатура доступна в деяких країнах Європи за рекомендованою роздрібною ціною 24.99 євро від мережевої компанії роздрібної торгівлі.