Привіт, друзі! Сьогодні ми розглянемо одну дуже корисну, на мій погляд, функцію в Instagram – що таке блокування сторінки іншого користувача. Думаю, з Вами траплялося, що якийсь чоловік нав’язливо пише у DIRECT, або залишає незрозумілі коментарі під Вашими публікаціями. А може Ваш профіль підписується багато ботів, або в коментарях дуже багато реклами.

Зараз я Вам розповім, як з усім цим можна розібратися. Можливо, Вам також буде цікаво прочитати і інші статті на цю тему:

Як заблокувати користувача в Instagram

Де знайти і як розблокувати сторінку в Instagram

Зміст:

  • 1 Що означає заблокувати користувача в Инстаграме
  • 2 Що буде якщо заблокувати людини в Инстаграме
  • 3 Як виглядає заблокована сторінка в Инстаграме

Що значить заблокувати користувача в Инстаграме

Якщо Ви хочете заблокувати сторінку якого-небудь користувача, то це не те ж саме, що блокування сторінки самим Инстаграмом.

Коли Ви блокуєте чий-небудь аккаунт – це значить, Ви обмежили його функції по відношенню до Вашої сторінки. А ось якщо сторінку в Инстаграме заблокували, то це трохи інше. Робить це адміністрація соціальної мережі, якщо на аккаунт надходить багато скарг, що він порушує правила Instagram, поширює заборонену інформацію та інше.

Заблокувати профіль іншого користувача, Ви можете самостійно – це зовсім не складно. Якщо надалі Ви захочете розблокувати потрібну сторінку, то і це не займе багато часу.

В інших соціальних мережах є так звані чорні списки. Якщо додати у такий список людини, він не зможе відправляти Вам повідомлення, переглядати Вашу сторінку і виконувати будь-які інші дії по відношенню до Вас.

В Instagram чорного списку немає, але тут є інший список, який повністю йому відповідає – заблоковані користувачі. У ньому показано всі сторінки, які Ви блокували. Щоб розблокувати акаунт людини, Вам потрібно просто знайти його у цьому списку.

Що буде якщо заблокувати людини в Инстаграме

Після того, як Ви заблокували профіль іншої людини у Instagram, він не зможе переглядати Ваші публікації, а Ви не зможете подивитися на його фото і відео.

Після блокування будуть скасовані підписки – тобто, якщо Ви були підписані один на одного, то підписки будуть розірвані. Якщо людина був підписаний на Вас, то підписка теж пропаде. Таким чином, можна видаляти небажаних передплатників зі свого профілю.

Користувач також не зможе побачити Ваших передплатників і підписки, хоча їх кількість буде відображатися на головній сторінці.

Надіслати повідомлення він зможе, але Ви його не отримаєте до тих пір, поки не видалите профіль зі списку заблокованих пристроїв.

Як виглядає заблокована сторінка в Инстаграме

Тепер поговоримо про те, як виглядає сторінка користувача, якого заблокували.

Показую на прикладі. Мій профіль заблокував olegkaminskii1986. Тепер для мене його сторінка відображається наступним чином: я не можу подивитися його публікації, підписки і передплатників, прочитати можна тільки опис профілю. І не дивлячись на те, що є кнопка «Підписатися», зробити це не вийде.

Моя сторінка у olegkaminskii1986 відображається наступним чином: він бачить опис профілю, передплатників і підписки, для нього недоступні тільки мої публікації. У нього також є кнопочка «Розблокувати».

Сподіваюся, Ви зрозуміли, що буде, якщо заблокувати інший профіль в Instagram, як він буде відображатися для Вас, і що буде бачити на Вашій сторінці заблокований користувач.

А, може, і це буде Вам цікаво: