Що це таке WMID, WMR, WMZ і в WebMoney WMU

У сучасному світі, швидко зростаючого інтернет маркетингу, повинна була з’явитися зручна система для фінансових операцій онлайн. Серед інших електронних конструкцій, явно виділяється WebMoney зі своїми абревіатурами wmid, wmz, wmr та wmu. Створена система в 1998 році і призначена для ведення бізнесу і проведення різного роду фінансових онлайн операцій. Побудова механізму Webmoney дозволяє вести облік, проводити миттєвий обмін валют, автоматизувати розрахунки, знаходити партнерів. Всі операції проходять на належному рівні безпеки.

Що це таке WMID, WMR, WMZ і в WebMoney WMU

Стати учасником цієї системи, можливо, встановивши на свій ПК клієнтський інтерфейс, пройшовши процедуру реєстрації і підписавши клієнтська угода. Цей процес займе не більше кількох хвилин. Опції Webmoney мають широкий спектр можливостей. Завдяки цій електронної концепції, ви зможете провести ряд транзакцій, не відходячи від свого комп’ютера. Таких як: переказ грошей на банківську карту, обмін валют, виставлення рахунків. Оплата комунальних виплат, податків, штрафів. Придбання квитків на транспорт і місця культурного відпочинку, придбання електронних книг, продуктів харчування, одягу, взуття і тільки в перевірених інтернет-магазинів. Всі операції здійснюються миттєво і не підлягають поворотного дії. Проводити їх можна з будь-якої точки земної кулі. Сукупність можливостей даної системи дозволяє створити повноцінну робочу середу. Засоби зв’язку, бухгалтерія, офіс і банк все це легко і компактно поєднує в собі Webmoney.

Пройшовши процедуру реєстрації, за новим учасником автоматично закріплюється унікальний код. Складається з комбінації дванадцяти цифр і іменується WMID (WEBMONEY IDENTIFICATION). Даний код є адресою учасника в системі.

WMID код не є секретним, і його спокійно можна називати контрагенту. Наприклад, для перевірки вашого атестата, BL або невдоволень, щодо WMID. Ця комбінація не працює як реквізит для фінансових операцій. Для цих опцій існують WM гаманці. Вони кріпляться безпосередньо до WMID. Гаманець має літерне абревіатуру, що означає тип гаманця і номер, що не збігається з цифровим кодом WMID. (WMID 123456789123,гаманець R 987654321987). За допомогою коду WMID можна дізнатися номер гаманця, але не навпаки.

В атмосфері онлайн бізнесу, гроші називаються електронними. Вони несуть зобов’язання в електронному вигляді, які в свою чергу, знаходяться на електронному носії, що знаходиться у розпорядженні користувача. Система Вебмані працює з такими грошима, переводячи їх у валюти максимально поширені. Обмін валют здійснюється миттєво в межах одного WMID. Кожен користувач, заводить собі окремий гаманець для кожної валюти. Це WMR, WMZ, WMU і ін. Поручителями цих коштів, у відповідних державах є юридичні особи.

WMR — це валюта, еквівалентна російським рублям. Відповідно, для рублів гаманець буде названий R плюс, унікальний код з 12 цифр. Гарантом юридичною особою даної WM є ТОВ «ВМР» Росії.

WMZ — еквівалент долара Сполучених Штатів Америки. Юридичною особою цих коштів в системі Webmoney є Amstar Holdings Limited Ірландія.

WMU фінансові кошти рівні української гривні. Гарантом цієї валюти є ТОВ «Українське Гарантійне Агентство».