Хештег – що це за слово, в чому воно полягає, чому воно так популярно в інтернеті? Нижче будуть надані всі відповіді на запитання з цього приводу

1. Історія появи Хештега

Hashtag (Хештег) – це спеціальна мітка створена для пошуку інформації по сайту та інтернету в цілому. Такі мітки часто зустрічаються в популярних соціальних мережах Вконтакте, Инстаграмм, Фейсбук, Однокласники.

Для чого цей елемент служить? Спочатку він служив саме для розміщення під деякими посадами та записами.
Хештег – спеціальна, своєрідна, ключова фраза, по якій і інші користувачі можуть знайти запис або виставлений пост вами і оцінити його, репостнуть, лайкнути.

Існують додаткові вимоги до Хештегу. Він повинен починатися зі спеціального символу # (Решітки). Така нехитра структура дозволить максимально швидко здійснити пошук по коду сайту, або додатки.

Трохи раніше Хештег використовувався як спеціальні тег у веб-розробників, сео-оптимизиторов і стандартними програмістами. Даний об’єкт, хештег, використовувався для кращої пошукової видачі і просування сайтів.

На відміну від стандартного пошукового запиту, що розглядаються нами хештег вбудований в кожну частину сайту.

Під записом, постом, картинкою може бути максимально доступно сервісом кількість хэштегов або символів. Також Хештег досі використовуються на Youtube. З їх допомогою власники популярних каналів просувають свої сторінки ще краще.

2. Хештегі в ВКонтакте.

Вконтакте та інших соціальних мережах можна використовувати hashtak. Надана фнкция не особливо розвинена на цій соціальній мережі, але використовується деяким відсотком користувачів. Як зробити хештег вконтакте?

Тут нічого складного немає, Вам необхідно вписати цей тег в якості тексту. Якщо хештег написаний за всіма правилами, він буде підсвічений синім кольором. На нього можна натиснути і перейти в результати пошуку по такому ж запиту від вас та інших користувачів.

Для пошуку по тегам, потрібно перейти в «Пошук» на сайті і ввести потрібний тег.

Підтвердіть пошук спеціальної клавіші і спостерігайте за тим, як з’являються записи або ж переглядайте вже додані під цим хештегом «#спасибі».

3. Хештегі в Инстаграмм. Особливості.

Инстаграмм – це соціальна мережа, яка стала досить популярною серед користувачів. Використання хэштегов в инстаграмме в рази перевершує кількість і частоту використання їх в інших соціальних мережах.

Такий пошук допоможе швидко знайти потрібну публікацію та оцінити її.

Як поставити тег в інсте? При створенні свого поста з фотографією додайте до неї пункт опис. Поставте # і після напишіть будь-яке слово, можна і не одне слово.

Переглянути найпопулярніші теми під хэштегами можна зі смартфона. Перейдіть в спеціальний розділ «Актуальні теми».

4. Твіттер Хештегі. Актуальні теми.

Соціальна мережа Твіттер – ще більш активно використовує такі теги. На них, по суті, побудована основна структура відображення актуальних і цікавих користувачеві новин. Ліміт на введення одного повідомлення в твіттері 140 символів.
Для чого потрібен тег в твіттері? Хештегі дають можливість знайти більш доступну, іншу інформацію з певної теми.

Як додати свій хештег в твіттер? Оформляється пост в твіттері, так як на картинці нижче:

Щоб почати пошук по певній темі, просто впишіть потрібний тематичний хештег в рядок пошуку і чекайте результатів.

Відразу ж буде показаний список зі схожими запитами й самими популярними авторами даної тематики.

На зображенні показано найпопулярніші теми світу на той момент. Цю локацію можна зробити умовно вже натиснувши на кнопку Change, вибравши при цьому місто або країну.

5. Помилки у використанні хэштегов.

Хештег – це мітка, яка повинна зацікавити людини, зацікавити його ознайомитися з Вашою публікацією.
Тому тег повинен бути максимально простим, коротким. Користувач повинен прочитати його з першого ж разу і зрозуміти в чому суть посту.

Поради по використанню Хэштегов:
– Якщо Ваша мета реклама бренду, компанії або послуги – згадувати хештег потрібно в усіх джерелах. Щоб інтерес до вашої, умовно, компанії у громадськості зріс і у людей не було питань що це за хештег, як його прочитати і що він означає;

– Перед початком використання хештега, перегляньте інші публікації під цим же хештегом. Використовується він, як використовується і популярний;

– Краще всього використовувати саме популярні теги, саме ті, які використовуються користувачами масово;

– Якщо Вам не зрозуміла конструкція тега і ви не знаєте як його зробити – подивіться інші публікації і спробуйте також;

– Популярні запити можна переглядати на сторінках пошуку соціальної мережі використовуваної вами. Наприклад, ВКонтакте найпопулярніші хештегі за 16 рік були: #hell2016, #instagood, #фотобатл, #Лайктайм, #чтояем, #спортивні та інше.