Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади)

Відвідувачі вашої сторінки Instagram звертають увагу не тільки на розміщені там фотографії, але і на особисті дані її власника. Досить складно універсально пояснити, що написати про себе в Instagram. Від деяких правил, викладених у цій статті, цілком можна відступити, але в більшості випадків вони дійсно допоможуть зробити сторінку більш успішної і привабливою.

Зміст статті

  • 1 Візуальна складова профілю Instagram
    • 1.1 Аватар
    • 1.2 Фотографії
    • 1.3 Нік
  • 2 додати в опис сторінки Instagram
  • 3 Поширені помилки при заповненні інформації про себе

Візуальна складова профілю Instagram

Аватар

Приватній особі краще використовувати своє реальне фото, причому бажано, щоб воно збігалося з зображенням з соціальної мережі – так простіше буде ідентифікувати власника.

Фотографія повинна бути в гарному якості, бажано не занадто яскравих або темних відтінків. Для компаній буде корисно розмістити там свій логотип, іноді на фото можна поміщати новий товар або опис акції, головне – не перестаратися.

Фотографії

Усі викладені знімки (галереї) повинні містити коментарі: деталі зйомки, відчуття і емоції фотографа, що запам’ятовуються моменти – що завгодно, лише б це допомогло виділити фото з числа сотень схожих. Рядовому користувачеві складно буде виявити унікальність ракурсу, освітлення або об’єкту зйомки, тому необхідно йому підказати.

Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади)Приклад опису фото

Нік

Нік важливий не менше аватара і того, що написано про себе в Instagram, оскільки він відображається у всіх коментарях користувача. Оптимальним варіантом буде коротка запам’ятовується фраза. Якщо блог орієнтований на російськомовну аудиторію, то слід використовувати трансліт, в інших випадках – англійське слово. Коли нік складається з декількох слів, бажано розділити їх підкресленням або крапкою. Молодий, ще не отримала популярність, компанії корисно буде додати в ім’я сферу своєї діяльності.

Досить часто трапляється ситуація, коли гарне ім’я в Instagram вже зайнято. У таких випадках можна спробувати скласти комбінацію з декількох слів або скористатися спеціальними сервісами для генерації ників. Найбільш функціональним з них є Sprinxo, правда, він не має російськомовного інтерфейсу

Додати в опис сторінки Instagram

Дотримуйтесь правил російської мови! Важливо, щоб опис був структурованим, оскільки суцільний текст складно сприймати. Якщо потрібно розмістити інформацію по центру, то це доведеться робити за допомогою пробілів, оскільки Instagram не надає інструментів для форматування.

Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади)Сторінка приватної особи

В опис краще додати тематичні іконки, наприклад, для сторінки про подорожі підійде літак, про кулінарії – торт і т. д. Можна вказати місце проживання – це здатне залучити абонентів з вашого регіону. Коли ви не знаєте, що написати про себе в Instagram, то краще не пишіть нічого. Зверніть увагу на акаунти схожої тематики, можливо, вони послужать джерелом натхнення.

Якщо планується залучати іноземну аудиторію, то можна зробити опис англійською. Через обмеження в 150 символів двомовний текст виходить украй рідко. Краще зробити якісний опис на одній мові, ніж стискати його, намагаючись укластися в ліміт.

Бажано вказати, чого ви досягли у житті, але тільки правду! Обман легко буде розкритий і весь авторитет випарується. Корисно також розмістити в профілі посилання на інші свої проекти. Деякі люди радять використовувати сервіси скорочення URL для економії місця, однак у такого методу є і зворотний ефект – користувач не бачить куди саме він перейде, що не може не викликати підозр.

Опис послуг компанії має бути креативним, зрозумілим клієнтові, однак робити його занадто неформальним теж не слід – це викличе сумніви у серйозності організації.

Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади)Один з варіантів опису сторінки компанії

Поширені помилки при заповненні інформації про себе

Пункт 1. Не рекомендується використовувати в описі про себе хештегі, оскільки вони все одно неактивні. Велику кількість нескладних ключових слів, якими часто намагаються замінити хештегі, теж не має сенсу і лише викликає у відвідувачів роздратування.

Пункт 2. Не варто намагатися зробити нік унікальним з допомогою заміни букв схожими за написанням. Таким прийомом часто користуються шахраї, що викличе зайві підозри, крім того, це ускладнить пошук вашого профілю.

Пункт 3. Вкрай не бажано вказувати в профілі, і тим більше на аватарі, свої політичні погляди, ставлення до релігії, сексуальну орієнтацію і так далі, якщо сторінка ніяк з цим не пов’язана. По-перше, за подібне цілком реально отримати бан. По-друге, це відлякає передплатників з протилежною думкою. Невже більше нема про що написати про себе в Instagram?

Пункт 4. Необхідно стежити за актуальністю зазначеної інформації, особливо це стосується компаній. Клієнти вкрай не люблять, коли їх вводять в оману, вказуючи неправильну адресу, номер телефону або ціну на послуги. Не варто зловживати великими літерами. Вони корисні, лише коли потрібно виділити щось важливе.