Що означає напис “Retrica” на фотографіях?

Що означає напис Retrica на фотографіях?
Ви, напевно, не одноразово в соціальних мережах, на сторінках користувачів, зустрічали фотографії, внизу яких видно напис «Retrica». І я впевнений, що вас цікавить, що ж це таке?

Зазвичай написи на фотографіях розміщують сайти, захищаючи тим самим зображення від копіювання. Як написи, найчастіше, використовують логотип сайту. З написом «Retrica» трохи інша ситуація.

Насправді Retrica – це додаток для обробки фотографій. Його можна встановити як на мобільні телефони з операційними системами Android та iOS, а також на комп’ютери. У Retrica ви знайдете величезну кількість різних інструментів для швидкої і якісної роботи з фотографіями.
Що означає напис Retrica на фотографіях?

Спочатку додаток Retrica призначалося для користувачів соціальної мережі «Instagram», але в зв’язку з тим, що з Instagram можна помістити фотографії на сторінки Вконтакте і Facebook, так воно і поширилося по всім соціальним мережам. Найчастіше ним користуються дівчата, оскільки саме слабка половина людства любить фотографувати практично все навколо себе.

У даному випадки логотип «Retrica» допомагає розробникам програми брендувати його, а не захищати фотографії від копіювання.

Що означає напис Retrica на фотографіях?
Тепер ви знаєте, що означає напис «Retrica» на фотографіях користувачів соціальних мереж.

До речі, для тих хто хоче обробляти фотографії за допомогою цього додатка на комп’ютері, але не знає як потім відкориговані фото залити на Instagram ми підготували спеціальну статтю – «Як завантажити фото в Instagram з комп’ютера?». Але врахуйте, що цей додаток без стороннього софту на комп’ютері ви не запустите. Для цього вам знадобитися емулятор BlueStacks.