Що потрібно зробити в обов’язковому порядку перед перевстановлення windows?

Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?Коли ви перевстановлюєте операційну систему, то з якоїсь причини забуваєте зберегти все найнеобхідніше, а потрібна ця інформація може знаходитися в таких кореневих розділах, як «Мої документи» або взагалі на робочому столі вашого ПК. Даремно не ви виробляєте збереження, адже крім документів, там могли залишитися збереження якихось важливих програм, які після переустановки почнуть працювати з самого початку, так як файли налаштувань в процесі переустановки системи були загублені.

Виявилося, всього подібного можна було легко уникнути, досить людям було знати, які папки їм потрібно зберігати, і на що вони впливають. Сьогодні ми детально розглянемо процес, і зрозуміємо, що до чого.

Давайте приступимо до здійснення маніпуляцій. У нас є комп’ютер, на якому була встановлена операційна система Windows 7. Сам комп’ютер був розбитий на два локальних диска. На одному зберігається операційна система, драйвера і так далі, а другий диск містить різноманітні файли користувача. Таке розташування, практично у всіх сучасних пристроїв, але якщо у вас на комп’ютері один локальний диск, тоді вам доведеться використовувати карту пам’яті, на яку буде переноситися потрібна вам інформація.

Перша дія – збереження документів та іншої інформації з Робочого столу.
Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?
Завжди перед тим, як перевстановити систему собі або людині, до якої я приїхав на виклик, я відразу зберігаю папку з робочим столом на карту пам’яті. Адже, коли людина стверджує, що він все зберіг, а потім після переустановки починає нервувати, не знаходячи потрібних йому фотографій, я мило посміхаюся, і запевняючи, що все було на Робочому столі, і я про все подбав. Щоб зберегти папку робочого столу, достатньо перейти на локальний диск C, вибрати папку «Користувачі», зайти в того користувача, який є головним на комп’ютері, в моєму випадку – це «Сергій», і там вже скопіювати папку на карту пам’яті за назвою «Робочий стіл».

Друга дія – збереження кореневої папки «Мої документи».
Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?
Папка «Мої документи» – це важливе сховище на комп’ютері в будь-якої людини. Саме в цій папці зазвичай пересічний користувач зберігає якісь офісні документи, або навпаки, якщо людина любить пограти на своєму комп’ютері, то там зберігаються різноманітні збереження від гри. І, якщо не скопіювати цю папку, то весь процес буде втрачено. Щоб зберегти папку «Мої документи», потрібно перейти в Локальний Диск С, потім вибрати папку «Користувачі», вибрати знов головного користувача, і на цей раз на карту пам’яті зберегти папку з назвою «Мої документи».

Третя дія – збереження папки AppData.
Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?
Папка «AppData» розташована в локальному диску С в папці «Користувачі» – «Головний адміністратор». Виявилося, що ця папка необхідна для того, щоб зберігати в собі велику кількість системних файлів. В основному в ній містяться налаштування різних програм.

Остання дія – збереження необхідних для установки драйверів.
Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?
Зберегти всі драйвера, які були встановлені на вашому комп’ютері – це важливий етап. Адже після того, як буде переустановлене система, більше не потрібно буде мучитися з пошуком драйверів. А, якщо у вас є які-небудь специфічні пристрої, на які важко відшукати драйвера, то, не зберігши вже встановлені на комп’ютер рішення, ви опинитеся в непростому положенні.
Що потрібно зробити в обовязковому порядку перед перевстановлення windows?
Після того, як операційна система була переустановлене, людина просто повертає знищені файли назад на свій комп’ютер, та не знає ніякого головного болю, так як весь процес пройшов успішно, і піклуватися ні про що не довелося.