Інтернет-банкінг — це досить поширена послуга, яка практикується масою фінансових установ. Однак не завжди простота і комфортність використання зазначеного інструменту остаточно є такою. Якщо ви не знаєте, що робити, якщо аплет заблокований браузером райффайзен, то вам варто присвятити декілька секунд прочитання цього матеріалу.

Все прояснюється відразу, і нині: дозволяємо браузерну головоломку

Коли користувач стикається з освітлюваної проблемою, то, швидше за все, на його обчислювальній машині застаріло Java додаток. Іншими словами програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється синхронізація, і керування особистим рахунком клієнта просто не сприймається сервером як «правомірний інструмент програмної обробки даних».

В даній ситуації рішення таке: слід оновити встановлений Java-компонент до актуальної версії. Зайдіть на офіційний сайт розробника і завантажте працездатну версію даного ПЗ (клікніть по картинці).

В інших випадках, ймовірно у вашому браузері відключена підтримка Java «активні сценарії». Тобто завантаження Java-аплету «Переглядач документів» просто напросто блокується засобами самого браузера. Щоб виправити таке «непорозуміння» слід увійти в налаштування вашого інтернет браузера, так би мовити, вручну активувати Java аплет.

Більш легкий спосіб вирішити проблематичність описуваної ситуації полягає в установці і подальшому використанні одного з підтримуючих (за замовчуванням) необхідний Java аплет браузерів. У нашому випадку найбільш коректно працюють інтернет браузерами є: Internet Explorer, Mozilla Firefox. Проте якщо який-небудь з останніх браузерів все ж не «бажає» повноцінно функціонувати, то необхідно провести очищення області тимчасової пам’яті — браузерного кеша.