Що робити, якщо фонить мікрофон у навушниках?

Для початку давайте розберемося в причинах, за якими мікрофон може фонити, а вже виходячи з нижчезазначених причин, ви зможете знайти ту, яка підійде під ваші умови. Справа в тому, що немає однозначної відповіді, чому може фонити мікрофон, аж надто багато миє бути вад, на які можна грішити, а іноді вони ще можуть і перетинатися, створюй ще більший фон. Отже, почнемо.

Що робити, якщо фонить мікрофон у навушниках?

  • Самий бональный випадок, із-за якого може фонити мікрофон в навушниках — це погана якість мікрофону з навушниками. Без образ, але якщо вже ви купити дешеве китайське чудо за копійки, то не варто чекати від цього приголомшливого якості.
  • Ще однією причиною, по якій може фонити в навушниках мікрофон – це відсутність заземлення в розетці. Сучасні квартири вже мають заземлюючим контактом в розетках, однак у багатьох квартирах, досі заземлюючий провід відсутня. Є тільки + і -, а 0 – немає. Перевірити цю теорію можна наступним чином: в момент фону, візьміться за металеву частину корпусу, якщо фон буде частково пропадати, то необхідно заземлити комп’ютер. Тільки не прив’язуйте комп’ютер до батареї, інакше він може згоріти коли-небудь.
  • Цілком поширеною причиною фону в навушниках, є перебитий провід. Уважно перегляньте провід ваших мікрофона і навушників, на предмет пошкоджень і переконайтеся в їх відсутності.
  • Також цілком ймовірно, що є наведення від сторонніх пристроїв: колонки, мобільні телефони і т. д.
  • Іноді фон в навушниках буває, можливий за драйверів. Перевстановіть драйвер на звукову карту вашого комп’ютера, завантаживши останню версію. Ще варіант, видаліть драйвер Realtek і дозвольте операційній системі Windows самій встановити необхідні драйвери.
  • Переконайтеся, що у налаштуваннях мікрофона не включено посилення звуку. Програмне підняття рівня чутливості мікрофона, неминуче призводить до погіршення якості та утворення шуму і фону.