Частенько ми стикаємося з різного роду проблемами з нашим комп’ютером. Однак, немає нічого гірше, якщо ці проблеми стосуються заліза. Вартість комплектуючих сьогодні досить не маленька. Що робити, якщо ваш комп’ютер раптом перестав щось показувати, однак включається? Давайте розберемося покроково.

  • Насамперед необхідно розкрити корпус і подивитися що там всередині. Як правило, в нутрії ми виявляємо шари пилу покривають все, що тільки можна. Так от, для початку скористайтеся пилососом і гарненько помийте комп’ютер від пилу. Пил грає дуже погану роль, вона перешкоджає гарною і правильної циркуляції повітря усередині корпусу, тим самим змушуючи ваш процесор, відеокарту і материнську плату перегріватися, що може у результаті призводити до виходу з ладу ряду комплектуючих.
  • Далі дістаємо акуратно планки оперативної пам’яті і, скориставшись гумкою або ватною паличної і спиртовим розчином, видаляємо шар забруднення, який, швидше за все, скупчився на ділянці оперативної пам’яті, який затискається слотом материнської плати.

  • Далі виконує таку ж процедуру з вашої відеокартою, якщо вона знімна, а не вбудована в материнську плату.
  • Також слід приділити особливу увагу всім вентиляторам, що знаходиться в системному блоці. Вони не повинні бути забиті пилом!

  • Якщо комп’ютер не показує нічого, але при цьому включається, то найбільш вірогідні поломки – це поломки, пов’язані з оперативною пам’яттю, відеокартою, а також блоком живлення. Блоки живлення мають здатність ламатися і полагодити їх досить складно, адже, як правило, виходять з ладу конденсатори, а їх уже необхідно перепоювати.