Що робити якщо корпус персонального комп’ютера б’є струмом?

Що робити якщо корпус вашого персонального комп’ютера б’є струмом. Якщо, коли ви доторкаєтеся до металевих частин вашого системного блоку, ви відчуваєте невелике поколювання у вигляді слабкого електричного розряду, то чи варто панікувати?

Що робити якщо корпус персонального компютера бє струмом?

З одного боку так, адже в разі роботи на комп’ютері при грозі, може статися дуже нехороші дії, які можуть призвести до виходу з ладу вашого персонального комп’ютера. Іншими словами, комплектуючий вашого системного блоку може згоріти, від впливу електричного розряду. Проте на ділі це зустрічається досить рідко, та й хто в здоровому глузді взагалі користується технікою від розетки, коли щосили гримить грім?

Відбувається подібне електричне поля на увазі того, що ваш системний блок не заземлений, а точніше не розетка заземлена, від якої живиться ваш персональний комп’ютер. У сучасних квартирах вже щосили використовуються розетки з заземленням, тобто у них є + і – і 0, тому подібного електричного поля не виникає і можливість виходу з ладу техніки під впливом грози зводиться до мінімуму.

Що робити якщо корпус персонального компютера бє струмом?

Якщо є така можливість (наприклад, ви робите ремонт у вашій квартирі), то було б не зайвим кинути від загального електричного щитка заземлюючий провід і заземлити всі або тільки важливі розетки. Тоді ваш комп’ютер не буде битися струмом при зіткненні з ним.