Що робити, якщо лагают ігри, які раніше не лагали?

Зрозуміло, якщо у вас раптово стали лагают гри, то причину даних лагів варто шукати у вашій системі, а якщо конкретніше, то в її програмної стороні. Що потрібно зробити?

Що робити, якщо лагают ігри, які раніше не лагали?

  • Для початку необхідно максимально звільнити оперативну пам’ять, для цього очистіть автозавантаження і зрозуміло, приберіть все зайве з msconfig. Це звільнить оперативну пам’ять і дасть можливість процесам гри використовувати зайве вільний простір.
  • Також варто проаналізувати налаштування вашої гри. Цілком можливо, що ви змінили налаштування, або в результаті яких-небудь технічних моментів, збилися налаштування.
  • Варто також розкрити системний блок і очистити його від пилу, а також звернути увагу, чи не висохла термопасту на процесор. Не буде зайвим замінити термопасту.
  • Під час лагів можна відкрити диспетчер завдань і проаналізувати, які процеси вішають у даний момент систему. Цілком можливо, що яка-небудь програма, на зразок вашого антивіруса, виконує перевірку або автоматичне оновлення.
  • Звичайно, одним із найважливіших моментів, є перевірка жорсткого диска на наявність вірусів. Оновіть базу вашого антивіруса до останньої версії і проскануйте систему.