Що робити якщо ноутбук не бачить другий монітор через HDMI кабель

З’єднання ноутбука з монітором або телевізором досить популярний спосіб створити потрібний комфорт при перегляді фільму, чи проходження гри. Однак не завжди це буває настільки просто, щоб тупо з’єднати два пристрої кабелем і радіти життю.

Причини такої проблеми, як правило, криються в наступному:

  • неправильно вибраний джерело;
  • пошкоджений кабель HDMI;
  • застаріле програмне забезпечення.

Неправильно зазначений джерело

Для початку необхідно переконатися, що в налаштування телевізора (якщо це телевізор) в якості джерела встановлено ваш ноутбук, а в налаштуваннях вашого ноутбука, відповідно, повинен бути встановлений ваш монітор/телевізор.

Що робити якщо ноутбук не бачить другий монітор через HDMI кабель

Пошкоджений кабель HDMI

Слід уважно розглянути наявний у вас HDMI кабель і переконатися, що ви не зіткнулися з заводським браком. Однак ще може бути і так, ваш кабель версії 1.3 не сумісний з ноутбуком, який вимагає версію 1.4.

Що робити якщо ноутбук не бачить другий монітор через HDMI кабель

Застаріле програмне забезпечення

Найчастіше для коректної роботи комп’ютера і монітора, необхідно оновити ваші драйвера. У ноутбуці оновлюється драйвер відеокарти, а в телевізорі оновлюється прошивка. Багато телевізори мають вбудовані програми для оновлення свого програмного забезпечення. Від вас потрібно лише запустити цю функцію.

Що робити якщо ноутбук не бачить другий монітор через HDMI кабель

Короткий огляд обладнання для комутації і розподілу сигналу HDMI

Тип пристроїв Розв’язувані задачі Перехідник HDMI-HDMI Типи роз’ємів: HDMI Female — HDMI Female. Призначений для нарощування довжини кабелів HDMI без посилення або перетворення сигналу. Перехідник DVI-HDMI Типи роз’ємів: DVI Male — HDMI Female. HDMI дозволяє підключати кабель до роз’єму DVI. Перетворювач в VGA HDMI/Component Перетворює HDMI в VGA і HDMI/YPbPr + стереосигнал, виконує функцію приймача HDCP. Опціонально може підтримуватися масштабування до Full HD. Комутатор сигналів HDMI На кінцеву вартість пристрою безпосередньо впливають кількість входів і версія HDMI. Підсилювач/повторювач сигналу HDMI Повторювач для кабелів HDMI дозволяє подовжити лінію HDMI, використовується при великих відстанях між джерелом і приймачем. Еквалайзер сигналу HDMI Дозволяє компенсувати перешкоди на довгому входить кабелі HDMI і збільшити відстань між джерелом і приймачем сигналу без втрат якості. Підсилювач-розподільник сигналу HDMI Найчастіше має можливості підсилювача сигналу HDMI, а також підключення на вхід пристрою кабелю HDMI довжиною до 45 м. Матричний комутатор HDMI Забезпечує розподіл сигналу HDMI між декількома джерелами і дисплеями і одночасне відтворення. Кожне з джерел може бути перенаправлений до будь-якого з виходів HDMI.