Що робити якщо після встановлення драйвера на відеокарту згас екран

Пошук необхідних драйверів, іноді змушує викачувати і встановлювати те, що не дуже підходить. Найчастіше, встановлюючи неправильні драйвера, система лається і відмовляється їх ставити. Однак буває і так, що установка все одно проходить успішно і часто операційна система перезавантажується після завершення установки, але потім трапляється страшне. Замість робочого столу, ми виявляємо чорний екран. Що це означає?

Що робити якщо після встановлення драйвера на відеокарту згас екран

Значить це лише те, що ви встановили неправильні драйвера, невідповідні для вашої відеокарти.

Тепер розглянемо спосіб повернути зображення на екран.

  • Першим ділом відправляємо операційну систему на перезавантаження. «Пуск» — «Завершення роботи» — «Перезавантаження».
  • Далі, при завантаженні системи (до логотипу Windows) натискаємо і утримуємо клавішу F8. Перед нами з’явиться невелике меню, де нас буде цікавити два пункти. Насамперед, можна вибрати пункт «Завантаження останньої вдалої конфігурації» — це має призвести до відкату системи до стану виникнення помилок і конфліктів обладнання і драйверів. Якщо все вдало, то система завантажиться зі старими драйверами на відеокарту або зовсім без драйверів. Так чи інакше, зображення повернеться, а вам необхідно буде пошукати інші драйвери для вашої відеокарти.

Що робити якщо після встановлення драйвера на відеокарту згас екран

  • Другий спосіб – це вибір пункту меню «Безпечний режим без драйверів». Система завантажиться без драйверів, після чого вам необхідно буде зайти в диспетчер пристроїв. «Пуск» — «Панель управління» — «Диспетчер пристроїв». Знаходимо в диспетчері пристроїв відеокарту, клацаємо по ній два рази і в діалоговому вікні, вибираємо або відкат драйверів, або їх вилучення. Відкат необхідний у випадку, якщо до установки нових драйверів були встановлені старі, цілком собі нормально функціонують. У разі якщо драйвера не встановлювалися вперше, вибираємо пункт видалення драйверів. Перезавантажуємо операційну систему і продовжуємо пошук необхідних драйверів для вашої відеокарти.

Що робити якщо після встановлення драйвера на відеокарту згас екран

Такі методи допоможуть вам уникнути переустановлення операційної системи Windows, у випадку якщо ви встановили неправильні драйвера з якими конфліктує ваша відеокарта.