Що робити якщо пропала папка з жорсткого диска?

По-перше, давайте визначимося з одного істиною. Просто так, папка прірву не може! Так чи інакше, у тому, що у вас пропадають папки або файли винні ви. Ми розглянемо найпоширеніші причини (вже вибачте, але вони і самі банальні), щодо яких можуть пропадати папки та файли з вашого комп’ютера.

Що робити якщо пропала папка з жорсткого диска?

  • Ваша папка була видалена або переміщена. Можливо, ви цього не робили, значить, зробив хто-небудь інший, наприклад дитина. Якщо ви пам’ятаєте ім’я папки, то просто введіть це ім’я в рядку пошуку і можливо ваша папка знайдеться не в тому місці, де ви востаннє бачили.
  • Ваша папка цілком можливо знаходиться у кошику, серед видалених файлів, так що не лінуйтеся подивитися, чи немає вашої папки в такому банальному місці.
  • Зникнення файлів і папок, цілком можливо пов’язано з присутністю у вашій системі вірусного програмного забезпечення. Просто оновіть вірусні бази вашої антивірусної програми і перевірте вашу систему повністю.
  • Увімкніть відображення прихованих і системних файлів і переконайтеся, що ваша папка не було випадково або під дією вірусів прихована від очей.
  • Можливо, ваш вінчестер повільно сиплеться – помирає. Скористайтеся програмою для сканування S. M. A. R. T. і переконайтеся, що вашому вінчестеру нічого не загрожує, а задля профілактики перевірте вінчестер з допомогою програми для усунення битих секторів.