Сьогодні мова піде про значку гучності, а точніше про проблему, яка може виникнути у будь-якого користувача – значок гучності може пропасти з панелі завдань. Помилки бувають практично в кожній програмі або в операційній системі, тому я спробую вам допомогти вирішити цю проблему.

За допомогою значка гучності збільшувати або зменшувати гучність ваших динаміків, мікрофону, системних звуків; дізнатися, які пристрої відтворення та запису звуку включені на даний момент; протестувати працездатність звукової карти. Але найчастіше користувачі використовують цей значок для регулювання гучності звуку, тому він дуже важливий.

Давайте розглянемо чотири способи вирішення цієї проблеми, і хоча б один з них позбавить вас від проблеми зі зниклим значком гучності з панелі завдань

Перший спосіб

Якщо у вас не пропав значок гучності з панелі завдань, то спробуйте пошукати в прихованих значках. Просто відкрийте відображення прихованих значків – можливо, ви випадково перенесли її туди.

Другий спосіб

Цей спосіб буде самим банальним – перезавантажте комп’ютер. Можливо, в операційній системі стався збій, і елементарна перезавантаження може це виправити. Якщо ж проблема не вирішиться, то вже точно допоможе наступний спосіб.

Третій спосіб

Знову відкрийте список прихованих значків. Далі тиснемо на кнопку «Налаштувати».


Відкриється Панель управління і область для вибору піктограм та повідомлень, які відображаються або можуть відображатись в вашій панелі завдань. Внизу цього вікна знаходимо пункт «Увімкнути або вимкнути системні значки» і клацаємо по ній.


Тепер перед вами з’явиться список системних значків, які можуть відображатися на панелі завдань: годинник, мережу, харчування (якщо у вас ноутбук або нетбук), центр підтримки і гучність. Саме останній значок нам і потрібно повернути назад.


Як ви бачите на зображенні вище навпаки гучності поведінка встановлено на «Викл». Відповідно нам необхідно його змінити на «Вкл».


Після цього тиснемо «ОК» і вікно з цими налаштуваннями можна закрити, а значок звуку повинен з’явитися у вас на панелі завдань.

Четвертий спосіб

Вирішив я написати і цей спосіб, адже може таке статися, що всі попередні не допоможуть. Він полягає в скиданні налаштувань значків. Зайдіть знову в налаштування значків і повідомлень і тепер замість команди «Увімкнути або вимкнути системні значки» натисніть «Відновити поведінка значка за замовчуванням».


Але якщо чесно сказати, то цей останній спосіб допомагає при цій проблемі.

До речі всі вищезазначені способи однаково ефективні як для операційної системи Windows XP і Windows 7