Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, будемо розбирати ще одну проблему, пов’язану з програмою скайп. Бувають такі ситуації, коли ви тільки встановили скайп, а звуку немає. Ви не чуєте ні дзвінок, ні співрозмовника, який підключився до вас. Як вирішується ця проблема? Давайте дивитися.

Я думаю, що вам має бути зрозуміло, що перш ніж грішити на саму програму, вам необхідно перевірити працездатність звуку на комп’ютері загалом. Увімкніть якусь пісню і перевірте. Якщо все в порядку, тоді починаємо боротися зі скайпом.

Ну, по перше, раджу вам почитати статтю про те, як перевірити звук в скайпі.

Зміст:

  • 1 Повертаємо звук в скайпі через мікшер гучності
  • 2 Розбираємося зі звуком в скайпі в налаштуваннях програми

Повертаємо звук в скайпі через мікшер гучності

Перше, що можна перевірити – це мікшер гучності. Це дрібниця, за яку всі забувають, але з-за якої ми отримуємо безліч проблем, пов’язаних зі звуком в різних пристроях. Може бути, в мікшері гучності звук в скайпі взагалі стоїть на мінімумі або відключений зовсім.

Натискаємо правою кнопкою миші по значку гучності в операційній системі Windows, в кутку біля годинника. З випавшого меню вибираємо пункт «Відкрити мікшер гучності»:

Дивимося на наш скайп. Повзунок гучності повинен бути на належному рівні та й взагалі сам звук саме в скайпі повинен бути включений.

Якщо не допомогло, то йдемо далі.

Розбираємося зі звуком в скайпі в налаштуваннях програми

Запускаємо програму і у верхньому меню натискаємо «Інструменти – Налаштування»

В основних налаштуваннях переходимо в налаштування звуку:

Біля пункту «Автоматичне налаштування динаміків» повинна стояти пташка.

Навпроти пункту «Дзвінок» потрібно поставити «Використовувати вибрані динаміки».

А тепер що стосується самих динаміків. У програмі можна вибирати динаміки, які будуть використовуватися для скайпу з усіх звукових пристроїв, встановлених на комп’ютері. Робиться це навпроти пункту «Динаміки»:

Пробуйте змінювати динаміки, поки не знайдете робітники. Перевіряти працездатність можна синьою кнопкою «Play». Уважно подивіться на скріншот:

Ось і все, дорогі друзі. Я показав вам два основних способи, як можна відновити працездатність звуку в скайпі. Якщо ви знаєте ще способи, то, будь ласка, опишіть їх у коментарях. Також можна описати свою поломку і як ви її вирішили. Я і відвідувачі сайту будуть вам дуже вдячні.

Також рекомендую почитати:

Не працює мікрофон в скайпі

Не працює камера в скайпі

А, може, і це буде Вам цікаво: