Що робити якщо зібрав комп’ютер, а монітор не працює?

Самостійна збірка комп’ютера – справа досить серйозне, адже без певних знань можна дуже добре накосячілі. І так, що робити, якщо ви зібрали комп’ютер, а ваш монітор нічого не відображає? Давайте спробуємо розібратися.

Що робити якщо зібрав компютер, а монітор не працює?

  • Першим справа, зрозуміло, перевіряємо, чи правильно ми підключили монітор і туди куди треба (необхідну відеокарту)? Це банально, але в процесі складання комп’ютера, можна так захопитися, що зовсім забути про такі дрібниці, як підключення кабелю.

Що робити якщо зібрав компютер, а монітор не працює?

  • Далі перевіряємо правильно і до кінця ми підключили відеокарту? Часто буває, що відеокарта в гнізді, однак, ще не її. Необхідно докласти зусилля, щоб ваша відеокарта встала в роз’єм на материнській платі. Якщо це не допомогло, спробуйте увіткнути відеокарту в інший наявний (при наявності) роз’єм.
  • Перевірте правильність установки оперативної пам’яті. Без оперативної пам’яті, комп’ютер не видасть на вашому моніторі абсолютно нічого, адже все що ми бачимо в момент завантаження на екрані вашого монітора, осідає в оперативній пам’яті.
  • Уважно ознайомтеся з інструкцією по установці вашого процесора, чи правильно ви все зробили? Адже процесор – це серце вашого комп’ютера і без нього ви далеко не поїдете.

Таким чином, переберіть весь комп’ютер, приділивши увагу дрібницям. Дані дії повинні допомогти.