Що таке Directx?

Що таке Directx?
Багато нові користувачі ПК задають питання, що це за програма Directx? У відповідь вони отримують від таких же нових або не досвідчених користувачів ПК, що це спеціальна програма, без якої гри на комп’ютері не будуть запускатися або будуть «глючити». Як би там не було, а відповідь цей вірний, хоч і досить нерозумно сформульований.

Досвідчений користувач або завзятий гравець у комп’ютерні ігри знає, що при установці ігор, в її комплект входить версія програми Directx, без якої гра не зможе бути запущена.

В гру, як правило, розробник впихає останню версію Directx. Але, враховуючи те, що гра потрапляє до покупця не відразу, ця версія може стати в мить застарілою, так як Directx випускає оновлення приблизно раз на три місяці.
Тому зараз давайте подивимося, яка версія Directx встановлена на вашому комп’ютері. Для цього натискаємо «Пуск» ? «Виконати». У віконці, там, де рядок «Відкрити» вводимо dxdiag.

Що таке Directx?
Відкриється вікно, в якому можна подивитися різні параметри вашого комп’ютера. Нас цікавить вкладка «Система», вона перша. У списку, в самому низу, якраз написана версія Directx.

Що таке Directx?Засіб діагностики Directx
Для того, якщо вам потрібно оновити або встановити Directx, рекомендую вам не лазити по всяких сумнівних сайтів, так як ймовірність того, що бажаного ви не отримаєте дуже висока. Можна отримати тільки вірус. Тому скачувати рекомендую вам з офіційного сайту Майкрософт або на торрент ресурсах. Про те, як встановити Directx читайте тут.