Гортаючи стрічку в Однокласниках, ви бачите різні записи, які створюють або якими діляться ваші друзі. Це можуть бути репости зі сторінок інших користувачів або груп, цікаві текстові замітки, відео. І ви, напевно, зустрічали, коли гортаючи стрічку в своєму профілі або в якій-небудь групі, під час перегляду певної замітки, вона починає рухатися, причому ви нічого не натискали.

Ось це власне і є гифки в Однокласниках. Про те, що це таке, і де їх можна знайти на своїй сторінці, ми і поговоримо.

Зміст:

  • 1 Гіфи для Однокласників: що це
  • 2 Де знайти в ” Однокласниках альбом гіфи

Гіфи для Однокласників: що це

Гіфи або анімація (що, в принципі, те ж саме) – це зображення, на якому об’єкти, люди і все інше представлено в русі. Збережено воно у форматі .gif –звідси і назва.

В Однокласниках гіфи з’явилися зовсім недавно, але вже встигли сподобатися деяким користувачам. Справа в тому, що зображення тут не статичний, як на звичайній картинці, воно більше схоже на відео, тільки без звуку, і важить набагато менше. Звичайно, подібна анімація буде цікавіше виглядати на сторінці або в групі, залучаючи інших користувачів, і роблячи стрічку більш живою.

Щоб подивитися гіфи, вам нічого не потрібно натискати, так як в Однокласниках вони запускаються автоматично, коли ви перегортаєте стрічку за новинами у себе на сторінці або в групі.

Додати діфку до себе на сторінку можна кількома способами: або клікнувши у віконці, де вона відтворюється, в лівому нижньому куті по плюсику:

Або додати нову замітку в вашому профілі, прикріпивши до неї гіф, як фотографію. У цьому випадку анімація повинна бути попередньо збережена на вашому комп’ютері.

В обох випадках, вона з’явиться в стрічці, і її зможуть побачити ваші друзі.

Докладніше про те, як правильно зберегти гіф на комп’ютер з Інтернету, а потім завантажити його в Однокласники, і як додати гифки до себе на сторінку або видалити їх, я розповім в наступних статтях.

Де знайти в ” Однокласниках альбом гіфи

Як ви знаєте, всі фотографії, додані в Однокласники, зберігаються в тому або іншому альбомі. Точно також і з гифками – зберігаються вони в меню «Фото» в альбомі, який так і називається «Гіф».

Тепер про те, де знайти альбом гіфи в Однокласниках.

Якщо ви ще не додавали ні одну анімацію в свій профіль одним із способів, які я описала вище, тоді такого альбому ви на своїй сторінці не знайдете. Подібний альбом також не буде створено, якщо ви просто робите репост запису, в яку додано гифка.

Якщо ви додали гіфи самостійно, тоді автоматично у вас з’явиться відповідний альбом. Ви його зможете знайти, натиснувши на кнопку «Фото» на своїй сторінці.

В розділі «Фотоальбоми» ви і побачите альбом з усіма анімаціями, які були додані вами в профіль.

Думаю, тепер вам зрозуміло, що таке гіфи в Однокласниках, і де ви можете знайти альбом на своїй сторінці, в якому вони зберігаються.

А, може, і це буде Вам цікаво: