З кожним днем кількість людей, які не зареєстровані в инстаграме стрімко скорочується. Вся справа в тому, що люди масово почали купувати андроїди, планшети, смартфони і так далі. Адже тільки через них можна зареєструватися в инстаграме і почати ним користуватися. Природно таке нововведення деяких людей здивувало, адже незрозуміло, чому немає версії для комп’ютерів і чому її не можна було зробити.

Але можливо, що весь секрет популярності инстаграма полягав саме в тому, що в ньому не було версії для персональних комп’ютерів, однак розробники передумали і створили портативну версію цього додатка.

Реєстрація і користування цим сайтом абсолютно не складні. У цьому процесі може розібратися абсолютно кожна людина, в тому числі і дитина. Instagram стає таким же популярним місцем проживання людей, як і інші, більш популярні соціальні мережі, відомі всім і кожному, наприклад, фейсбук.

Останнім часом з’являється велика кількість нових каналів від відомих особистостей, зірок, співаків, кулінарів з різних категорій населення. Але в инстаграме присутні як популярні особистості, так і менш популярні люди, про яких практично ніхто не знає. А деякі люди примудряються навіть заробляти на инстаграме якимись секретними технологіями. У когось це виходить, а хто-то даремно витрачає свій час.

Основні критерії успішності в инстаграме – це кількість передплатників на вашому каналі. Так як передплатники – це єдиний метод визначення якості каналу, то існують способи накрутки передплатників. Існують сайти, на яких можна безкоштовно або за невеликі гроші замовити накрутку свого каналу в instagram. Однак варто пам’ятати про те, що якщо ви будете розкручувати свій канал в инстаграме чорними методами, тобто розсилати всілякий спам або накручувати передплатників, то ваш канал швидше за все буде заблокований, а ви втратите до нього всякий доступ.

Було відзначено, що найбільша кількість людей заходить в instagram за конкретним запитам або рекомендацій від своїх друзів або знайомих.

Однак існує і обмін повідомленнями в instagram, що в принципі не дає ніякого ефекту в довгостроковій перспективі, адже такі передплатники будуть більше зацікавлені в тому, щоб розвинути свій канал, а не брати участь в житті вашого власного каналу в instagram.

Що стосується завантаження фотографій в инстаграме, то краще всього завантажувати фотографії, які були опрацьовані в спеціальних редакторах, яких є величезна кількість. Деякі редактори просто коригують колірні відтінки на фотографіях, а деякі дозволяють вставляти спеціальні фотоефекти або створювати колажі. Але якщо ви не хочете користуватися сторонніми додатками, то вбудовані фільтри присутні і в инстаграме.

Найкраще публікувати фотографії кілька разів в тиждень як мінімум. Але і захоплюватися цим теж не варто, так як в іншому випадку люди втратять до вас всякий інтерес, і ви залишитеся ні з чим.

Навіщо потрібен instagram

Природно, в инстаграме ви можете рекламувати свій основний сайт або сторінку в соціальній мережі. Наприклад, якщо ви зареєструвалися в instagram на додаток своєму каналу на ютубі, то можна вказати пряме посилання на свій ютуб-канал, і всі користувачі, які зайдуть на вашу сторінку в instagram, побачать посилання на ваш канал на youtube, і якщо ви зацікавили користувачів своїми фотографіями, то вони перейдуть по зовнішньому посиланню і будуть підписані на ваш youtube-канал.

Крім того, в instagram є можливість додавати спеціальні мітки (хештегі, про те, як використовувати хештегі на прикладі соціальної мережі Вконтакте можна прочитати ось тут) до кожної завантаженої фотографії, де можна вказати назву міста і місцевості, де був зроблений знімок, відзначити присутніх на фото людей додавши посилання на свій профіль в инстаграме або просто у вигляді короткого тексту розписати інформацію про даної фотографії. Для того, щоб пізнати всі тонкощі каналу в instagram краще всього почати хоча б щось робити на практиці і надалі ви вже будете самі розуміти, що потрібно зробити в першу чергу, які завантажувати фотографії, а які залишити на своєму жорсткому диску і взагалі не показувати нікому з навколишніх!