З даної статті ви дізнаєтеся, що таке Кек і що значить Кек в Інтернет сленгу. Ми пояснимо вам, коли доречно використовувати це слово, а коли краще його замінити.

Для осушувачів озер «КЕК» — це такий практично зневоднений іл, не більше. А ось для Інтернет обивателів три звучні літери слова Кек перетворилися в щось більше, ніж недоноски прогнилої землі. Якщо вам доводилося зустрічати подібне вираз у коментарях або навіть в особистому листуванні, настійно рекомендуємо дізнатися, що таке Кек і що ж воно означає. Докладну відповідь з прикладами використання даний в цій статті.

Звідки з’явився вираз Кек

З мулом все зрозуміло — осушили, ось він і перейменувався. А ось сленгове слівце Кек має більш заплутане походження. Як і тлумачення про походження планети, є кілька версій появи значення слова дивних букв в коментарях соціальних мереж.

Перша теорія говорить, що винні корейці. У різних країнах є свої переваги з приводу стилю листування. Так, у Бразилії замість звичних смайликів люблять залишати «ккк». В наших краях перевагу віддають відомому «ахаха». Ну, а в Кореї (невідомо, в якій саме), вирішили побавитися зі складом -ke, залишаючи в коментарях довгі прописи виду «kekeke».

Якийсь авторитет серед блогерів ігрової сфери заявив, що так корейці сміялися над своїми супротивниками в грі StarCraft. Сміх був спровокований тактикою швидкого нападу зергов на ворогів. Оскільки це дуже підла тактика по відношенню до опонента, вважається, що kek — це злий, єхидний смішок, висміює що-небудь. Не зрозуміло, звідки у корейців стільки злості, але своє вони отримали — kek швидко розлетілися по світу через лінії Інтернет-провайдерів і тепер активно використовується в якості замінника «ахаха», коли смешку потрібно додати вогню і в країнах СНД. Далі, що таке Кек і приклади використання.

Інша версія також сталася ігрової сфери. Мова піде про орках. Як відомо, в грі Warcraft можна листуватися з командою супротивників. Там є різні клани. У тому випадку, якщо орки грають проти альянсу, при їх листування включається автоматичний перекладач. Незрозуміло, навіщо так зробили, але коли орки висловлюють свою насмішку за допомогою слова Lol, альянс отримує слово Kek, замість відправленого акронім. З-за цієї дивності, гравці Warcraft вручили відомому мультиплікаційному персонажу звання Kek. Дізнаєтеся орка?

Що ж означає таємничий Кек

Поєднання трьох букв Кек так і напрошується, щоб порівняти його з абревіатурою ЛОЛ. І подібності дійсно є. Kek — це той самий сміх, лише посилений негативним ставленням сміється. Уявіть, що ви смієтеся над невдачею свого друга і над тим, як оступився ваш недруг. Погодьтеся, сміх у двох випадках буде різний. Так от, якщо впав ваш друг, то прокоментувати це краще акронімом Lol, а якщо неприємна вам особистість — сленговим виразом Kek.

Крім того, не забудьте хоч пару раз назвати Шрека своїм справжнім ім’ям. Так ви покажіть, що дійсно розбираєтеся в мережевому лексиконі. Що стосується мемів, краще зображення, яке описує Kek — це:

Тепер ви знаєте, що таке Kek. Знання нічого не варті, якщо ними не користуватися, тому вже сьогодні залиште 5 доречних коментарів з участю описаного сленгу. Удачі!