Що таке номер ICQ

ICQ UIN — це і є особистий номер ICQ кожного користувача даного програмного забезпечення, який видається при реєстрації користувача в мережі. На сьогоднішній день номер ICQ складається з дев’яти цифр.

Що таке номер ICQ

У минулому, коли програма ICQ тільки набирала свою популярність, номери складалися з семи або шести цифр, але так як користувачів з кожним днем ставало все більше і більше, то з’явилася необхідність у збільшенні кількості цифр в номері. Про те, що це номер icq більш докладно описано нижче.

Як дізнатися номер ICQ

Сьогодні є величезна кількість людей, які вказують номер ICQ навіть на візитних картках. Але іноді бувають такі ситуації, що людина просто забуває свій UIN ICQ що ж тоді робити?

Що таке номер ICQ

Дана ситуація трапляється з тієї причини, що людина просто звик заходити в ICQ в автоматичному режимі зі свого комп’ютера. Для того щоб дізнатися номер свого ICQ, необхідно перейти в розділ «Menu«, потім в «Профіль«. Після цього відкриється вікно з інформацією про вашому профілі, де, власне і розміщується ваш UIN ICQ, тепер можна ділитися цим номером з ким завгодно, як бачите, ніяких серйозних труднощів немає! Думаю, вам вже стало зрозуміло, що таке ICQ номер.

Як отримати красивий номер ICQ

Деякі люди, які часто користуються даним програмним додатком, навіть готові заплатити грошові кошти для того, щоб отримати красивий або максимально короткий номер ICQ. І, як відомо, попит породжує пропозицію. Але тут є певна проблема, так як кількість бажаючих отримати красивий або короткий номер ICQ значно перевищує кількість наявних таких номерів, але за певну доплату будь-яка людина може стати володарем самого красивого номера, який легко залишиться в його пам’яті, і не потрібно буде дивитися інформацію свого профілю.

Наприклад, одним із таких сервісів, що надає можливість придбання коротких і красивих номерів, є Brute.Ru. Саме в цьому місці ви зможете придбати навіть п’ятизначні номери з будь-якою комбінацією, які вже точно залишаться в пам’яті. Також варто відзначити, що тут надана можливість покупки короткого і красивого номера ICQ за допомогою відправки СМС повідомлень. Даної опції немає ні в кого, навіть у шахраїв. Варто лише замислитися, що для організації СМС оплати необхідні грошові вкладення, що в черговий раз підкреслює високий статус і достовірність надання даного спектру послуг.

Як додати номер в список своїх контактів

Для того, щоб додати номер, приміром, свого друга або колеги, необхідно знати його UIN ICQ або адресу електронної пошти. Для цього необхідно вибрати «Додати контакт» і ввести відповідну інформацію.

Що таке номер ICQ

Прекрасним моментом від розробників даного програмного забезпечення є те приємне зручність, що в цьому меню в нижній його частині надається список контактів, які ви, ймовірно, знаєте чи хотіли б додати. Він формується з списку контактів вже наявних у вас друзів. Також є можливість і розширеного пошуку, в якому, щоб пошук був простіше, можна вказати вік, стать, місце проживання та соціальний статус.

Як бачите, нічого скрутного в цьому немає. Приємного вам дружнього спілкування!