Для сучасних користувачів Інтернету, соціальні мережі Фейсбук, ВК, Однокласники і Твіттер стали частиною життя. Як тільки включається комп’ютер або ноутбук, з метою попрацювати, спочатку треба подивитися новини або повідомлення в соцмережах, а потім вже приступати до роботи. Користувачі часто переносять цитати, жарти, піски на стіну своїх сторінок. От як раз це перенесення інформації і називається «репост» або «перепост».

Так що це репост? Репост — це копіювання або перенесення будь-якого виду інформації з будь-якого облікового запису на свою сторінку або в групу, де є передплатником (учасником), при цьому інформація має первісну форму, без змін з посиланням на першоджерело.

Що це репост ВКонтакте?

Соціальна мережа ВКонтакте — найбільш популярна російська соцмережа, де спілкуються мільйони користувачів. Саме в VK.com найбільш часто роблять репости. Цим терміном можна назвати аудіо – та відеозаписи, фотографії, висловлювання, жарти і т. п. Репостами в ВК обмінюються користувачі для вираження своїх почуттів, емоцій або настрою, можна сказати, що спілкування ВКонтакте може відбуватися або вже частково відбувається за допомогою репостов.

 

Для того щоб сторінка виглядала привабливіше і відображала всю суть і настрій власника, створено безліч груп і пабликов за інтересами та на будь-який смак. Якщо репост набрид або вже застарів, його легко можна видалити. Але, як правило, користувачі не видаляють свої репости, оскільки якщо аккаунт живою з постійним відвідуванням і спілкуванням, з’являється маса іншої інформації, яка також з’являється на сторінці з допомогою репостов і старі пости відсуваються все нижче і нижче.

Для чого потрібні Repost? Репости піднімають рейтинг першоджерел, тому доводиться навіть іноді просити користувачів зробити репост з непопулярних пабликов або акаунтів, а ось популярні групи в vk.com стає ще більш популярними завдяки репостам.

Як робиться репост ВК

Над кожним постом обов’язково є позначка «Мені подобається» і «Поділитися». Якщо при перегляді пабліка або сторінки будь-якого користувача Вам дуже сподобалася запис, ви в ВК можете натиснути «Мені подобається», за це не буде вважатися репостом, це буде називати «лайкнув» по термінології блогерів. А ось якщо натиснути «Поділитися», то це інформація обов’язково висвітиться вже на вашій сторінці з посиланням на першоджерело, це і буде репост.

Всі інформація, яка копіюється на вашу сторінку за допомогою кнопки «Поділитися» називається репост.

Можна зробити репост і з інших джерел, щоб вона відбилася у Вконтакті. Для цього на сайті, з якого треба зробити репост повинна бути кнопка «Поділитися».

Потрібно натиснути на цю кнопку і на вашій сторінці обов’язково з’явиться пост. Можна вибрати функцію «Із зображенням». Як правило, розміщення на своїх сторінках інформації з інших сайтів відбувається з метою реклами. Але якщо на сайті з інформацією якого, Вам треба поділитися немає кнопки «Поділитися», це зовсім не страшно. Досить скопіювати адресу сайту (вгорі є адресна рядок) і вставте на свою сторінку в полі «Що у Вас нового?» і пост обов’язково з’явиться на вашій сторінці.