За п’ять років з 2003 по 2008 рік частота використання слова ЛОЛ в інтернет листуванні збільшилася в 5 разів. Якщо тенденція збереглася, нині ці 3 використовуються букви з частотністю 5-7 %. Тобто на аркуш А4 десь 50 разів можна зустріти слівце LOL, якщо роздрукувати листування інтернет-користувача. А ви досі не знаєте, що значить ЛОЛ, і не використовуєте «ЛОЛ» для вираження своїх емоцій? Після прочитання статті гарантовано зрозумієте, коли доречно використовувати їдка поєднання букв і як можна пожартувати за допомогою англійського слова.

Звідки з’явилося слово ЛОЛ?

Пишеться слово саме так: великими літерами, так як це абревіатура. Відомо кілька словосполучень, що утворюють популярне скорочення:

  • lots of laughs;
  • laugh of loud;
  • laughing og loud.

Всі три вираження несуть подібну смислове навантаження. Приблизний переклад: багато сміятися, гучний сміх, реготати. При порівнянні з російськими синонімами цих значень напрошується вислів «ржунимагу» і «яплакалъ». Крім того, схожими за змістом і значенням на слово LOL можна вважати словосполучення: ржу під столом, катаюся по підлозі, тримаюся за живіт і інші фрази, які описують подібний емоційний стан.

Чому ЛОЛ став знаменитий?

Крім того, що це абревіатура, це ще й акронім. Не всі про це знають, але кожен, у кого не запитай, віддасть перевагу слову LOL, якщо розмова йде про легкості вимови. Три літери куди простіше вписати в мем, звучать вони одним складом, тому за всіма параметрами вважаються зручними для ледачих або «поспішаючих» користувачів Інтернету. Саме тому, якщо ви ще не внесли вираз ЛОЛ в свій мережевий лексикон, зробіть це, як мінімум, заради економії часу і сил.

Як правильно використовувати сміхотливий акронім?

Більшою мірою виразом користуються в соціальних мережах і месенджерах, особливо в ВК коментарях. Під час особистого листування насичений відповідь з детальним описом переживань буде куди приємніше для одержувача, ніж коротка фраза з 3 літер. А ось для коментування смішних ситуацій сторонніх людей ЛОЛ підходить ідеально. І значення слова більшості користувачів знайоме.

До речі, щоб підсилити ефект акронім, до вислову часто прикріплюють картинку. Ось типовий мем для даної абревіатури:

Оскільки акронімом LOL описують свою реакцію на чужі невдачі, це вираз поступово почали використовувати і самі винуватці гучного сміху. А ті, хто відмовився від самокритики, отримали її сповна:

У цьому значення ЛОЛ наближається до образливого слова. Останні кілька років акронім все частіше набуває саме такий негативний окрас, означаючи невдачливого, дурного і неспроможного людини. Користувачі, що вперше бачать абревіатуру в коментарях в негативному ключі і самі починають обзивати інших ЛОЛами. Таким чином, ЛОЛ є і дієсловом, прикметником і іменником одночасно. Сподіваюся, вам стало що значить LOL.

Як використовувати ЛОЛ? Приклади

Все залежить від ситуації, але ось найчастіші випадки:

  • Коментар до невдалого стрибка кота: «Як так можна? ЛОЛ.»
  • Коментар до смішного виступу коміка: «Відмінно зарядив публіку, мене в тому числі. LOL.»
  • Коментар до власного запису: «Ну що ж, я ЛОЛ, нічого не поробиш».
  • Почніть користуватися відомим акронімом вже з сьогоднішнього дня!