Немає ніяких сумнівів в тому, що браузер від компанії Яндекс — це дійсно потужний пошуковий інструмент, функціонал якого відповідає всім сучасним вимогам інформаційної інфраструктури в її глобальному прояві. Разом з тим ніхто з користувачів не застрахований від появи різних помилок при роботі в Мережі використовуючи цей інтернет оглядач (Yandex). Втім, окреслена нами проблема «Shockwave flash has crashed: як виправити в яндекс браузері», також властива і для інших програмних інструментів, будь то перегляд веб контенту від Google (Гугл Хром) або ж незалежний проект «в особі» не менш популярного у використанні Mozilla Firefox браузера. Однак вирішувати питання непрацездатності Flash плагина ми станемо виключно на прикладі Яндекс браузера. Почнемо, мабуть!

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Перше знайомство з технологією Flash, компоненти якої іноді не працюють
 • 2 Рішення №1: оновлення Яндекса
 • 3 Ще один метод виправлення помилки «Shockwave flash has crashed»
 • 4 Пошук інших програмних несправностей
 • 5 Підщепи підсумки

Перше знайомство з технологією Flash, компоненти якої іноді не працюють

Чи знаєте ви, що різний мультимедійний контент (різні кліпи, проморолики, повнометражні кінофільми і навіть інтерактивні відеокурси в купе з неймовірною безліччю онлайн ігор) без використання спеціального софту, яким і є Shockwave flash плагін, не відтворюється.

Інтернет технології стрімко розвиваються, в окремих випадках, наприклад, коли користувач робить інтеграцію певного, так би мовити, ноу-хау модуля в середу Yandex браузера, так само можуть привносити деяку сум’яття в колись сприятливий сценарій перегляду або ж процес взаємодії з певним flash компонентом. Тому завжди необхідно стежити за процесом виходу оновленої версії браузера, програмні компоненти якого зазнали оптимізації та зміни виконуваного коду з боку розробника.

Безумовно, останнє є своєрідною необхідністю, на догоду майбуття програмного інструменту. Адже користувачеві вкрай «не все одно», наскільки стабільний і функціональний у роботі використовується в роботі браузер.

Рішення №1: оновлення Яндекса

Для того щоб справити, так званий, програмний апгрейд вашого браузера необхідно натиснути на кнопку «Налаштування…» і далі перейти в розділ «Про браузері», за допомогою активації пункту «Додатково».

Програмний інструмент автоматично проведе процес ініціалізації використовуваної версії продукту і в разі необхідності запропонує провести установку актуальною версією програми. По закінченню процесу завантаження і установки перезавантажте Яндекс браузер. Такого роду програмне удосконалення має сенс реалізувати в тому випадку, коли ви спостерігаєте ситуацію — «В інших браузерах все працює нормально…».

Ще один метод виправлення помилки «Shockwave flash has crashed»

За допомогою нехитрих маніпуляцій можна дозволити «Flash непорозуміння» наступним способом:

 • Зайдіть в меню налаштувань та перейдіть по однойменній вкладці в наступне допоміжне вікно браузера.
 • Скролим мишкою в самий низ сторінки і задіємо пункт «Показати додаткові…».

 • Знову скористайтеся коліщатком маніпулятора, і в блоці «Особисті дані», натисніть кнопку «Налаштування вмісту.

 • В опціональному меню «Плагіни» потрібно активувати посилання «Управління окремими…».

 • Зі списку модулів, знайдіть розділ «Adobe Flash Player», але перш, натисніть на посилання «Докладніше» .

 • Залиште тільки один флеш-модуль активним — інші необхідно відключити.

 • Перезавантажте браузер і перевірте результативність внесених змін.

Пошук інших програмних несправностей

Як вже було сказано вище, іноді «винуватцем краховой» ситуації при роботі оговариваемого нами Flash плагина є якийсь несумісний процес, який відбувається, так би мовити, паралельно «завдяки» окремо встановленої програми, програми або іншого виду софту.

Для того щоб виявити «цифрового порушника» слід вдатися до одного нехитрому способу:

 • Вимкніть всі модулі браузера і підключайте кожен з них поетапно, після чергової перевірки (запуск флеш контенту після внесених змін з перезавантаженням інтернет-браузера).

Безумовно, у випадку, коли у вашому браузері реалізовано досить велика кількість різних доповнень, то процес пошуку може дещо затягнутися. Однак такий алгоритм виявлення джерела, обговорюваної нами, програмної несправності, можна вважати найефективнішим і найбільш надійним у використанні.

Підщепи підсумки

Що ж, з основними способами відновлення коректної роботи Flash плагина ви ознайомилися. Залишається лише застосувати отримані знання на практиці. До речі, багато корисної інформації, яка напевно виявиться для вас, шановний читачу, корисною, можна почерпнути звідси — всі в контексті цієї статті.

І все ж, як повчального ради, хочеться відзначити, що часто «програмний флеш збій відбувається з вини зловмисного коду. Тому одним з рішень при виникненні помилки «Shockwave flash has crashed», є запуск і повноцінно вироблений процес сканування системного розділу жорсткого диска на предмет наявності цифрового вірусу (ймовірно вам знадобитися — прочитайте цю статтю, не пошкодуєте!) На цьому все, швидкісного трафіку вам і тільки корисного інтернет контенту!