За минулі 15 років бездротові мережі пройшли довгий шлях. І все ж, тривалі швидкості WiFi – все ще дражлива проблема у великій кількості ситуацій. Багато речей можуть грати роль, такі як спосіб, яким налаштований Ваш маршрутизатор, є сусіднє втручання, якщо ви живете в житловому будинку або окремому будинку, і як далеко обособленны ваші пристрої від маршрутизатора. На щастя, завжди є спосіб фіксувати повільні швидкості передачі.

Якщо Ви коли-небудь переглядали свої настройки маршрутизатора WiFi, ви, ймовірно, бачили список каналів. Більшості маршрутизаторів встановили канал в Автомобіль, але я впевнений, що багато з нас переглянули той список приблизно дюжини каналів і задалися питанням, що вони означають, і що ще більш важливо, який з каналів швидше, ніж інші. Ну, виявляється, що деякі канали дійсно набагато швидше — але все ж це не означає, що ви повинні просто вибрати і змінити їх.

Наприклад, якщо ви будете використовувати канал 1, але хтось по сусідству використовує канал 2, то тоді ваша пропускна здатність різко впаде. У цій ситуації ви повинні перейти на канал 11, щоб повністю уникнути втручання (хоча 6 канал також підійде).